Kapasite:
Oda Sayısı:
Kurulum:
Toplam Yükseklik:
160 cm
Çift Tente:
Yok
Sineklik:
Var
Pol/Direk:

Naturehike Ango 3 Kamp Çadırı Fiyatları

Naturehike Ango Picnic Otomatik Kurulum 3 Kişilik Çadır

Satıcı: İNNOVATOR DOĞASPORLARI VE KAMP

8.014,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 8014.30
Naturehike Ango Piknik 3 Otomatik Kurulum Standart Tenteli Çadır

Satıcı: atmosferoutdoor

8.643,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 8643.70
NATUREHİKE ANGO PİKNİK 3 OTOMATİK KURULUM STANDART TENTELİ ÇADIR

Satıcı: Atmosfer Outdoor Camping Equipment

9.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 9995.00
Naturehike Ango Piknik Otomatik Kurulum 3 Kişilik Fresh & Black Kamp Çadırı 10.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 10349.00
NATUREHİKE ANGO PİKNİK 3 OTOMATİK KURULUM FRESH BLACK ÇADIR

Satıcı: İnnovator Doğa Sporları ve Kamp

10.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 10349.00
Naturehike Ango Picnic Otomatik Kurulum 3 Kişilik Çadır Fresh & Black 10.349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10359
NATUREHİKE ANGO UPF50+GÖLGELİKLİ OTOMATİK KURULUM 3 KİŞİLİK KAMP ÇADIRI

Satıcı: AtmosferOutdoor Camping Equipment

13.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 13259
Naturehike Ango UPF 50+ Gölgelikli Otomatik Kurulum Ekstra Gölgelikli Gümüş 3 Kişilik Kamp Çadırı 13.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 13449.00
Naturehike Ango UPF 50+ Gölgelikli Otomatik Kurulum Kamp Çadırı 3 Kişilik-Ekstra Gölgelikli/Gümüş 13.449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 13459

Naturehike Ango 3 Kamp Çadırı Fiyat Geçmişi

Naturehike Ango 3 Kamp Çadırı Temel Özellikleri

160 cm
Yok
Var

Naturehike Ango 3 Kamp Çadırı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

• Dış Su Direnci 2000 mm
• Dış Tente Polyester
• Dış Tente İlmek Sayısı 210 T

TASARIM

• Ürün Yapısı Kubbe Çadır
• Oda Uzunluğu 210 cm
• Oda Genişliği 210 cm
• Oda Yüksekliği 140 cm
• Toplam Yükseklik 160 cm

Naturehike Ango 3 Kamp Çadırı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.