Kapasite:
Oda Sayısı:
Kurulum:
Toplam Yükseklik:
205 cm
Çift Tente:
Var
Sineklik:
Var
Su Geçirmezlik:
Var
Ağırlık (max.):
19.3 kg

Naturehike Glamping Aries Beta 4-6 Aile Çadırı Fiyatları

Naturehike Glamping UPF50+ Aries Beta 4-6 Kişilik Tünel Çadır Khaki

Satıcı: İnnovator Doğa Sporları ve Kamp

29.636,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 29636.20
Naturehike Glamping Upf50+ Aries Beta 4-6 Kişilik Tünel Çadır

Satıcı: İNNOVATOR DOĞASPORLARI VE KAMP

30.197,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 30197.70
Naturehike Glamping Upf50+Aris Beta 4-6 Kişilik Tünel Çadır

Satıcı: atmosferoutdoor

33.722,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 33722.90
NATUREHİKE GLAMPİNG UPF50+ARİS BETA 4-6 KİŞİLİK TÜNEL ÇADIR

Satıcı: Innovator doga sporları ve kamp malzemeleri

38.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 39005
NATUREHİKE GLAMPİNG UPF50+ARİS BETA 4-6 KİŞİLİK TÜNEL ÇADIR

Satıcı: AtmosferOutdoor Camping Equipment

38.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 39005
Naturehike Glamping UPF50+ Aries Beta 4-6 Kişilik Tünel Çadır - Haki

Satıcı: atmosferoutdoor Camping Equipment | 1 yorum

38.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 saat önce

6 38995.00
Naturehike Glamping Upf50+ Aries Beta 4-6 Kişilik Khaki Tünel Çadır 38.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 38995.00
Naturehike Glamping UPF50+ Aries Beta 4-6 Kişilik Tünel Çadır Khaki

Satıcı: Atmosfer Outdoor Camping Equipment

38.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 38995.00
Naturehike Glamping UPF50+ Aries Beta 4-6 Kişilik Tünel Çadır Khaki 38.995,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 39005

Naturehike Glamping Aries Beta 4-6 Aile Çadırı Fiyat Geçmişi

Naturehike Glamping Aries Beta 4-6 Aile Çadırı Temel Özellikleri

205 cm
Var
19.3 kg

Naturehike Glamping Aries Beta 4-6 Aile Çadırı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

• Dış Su Direnci 2000 mm
• Dış Tente Polyester
• Dış Tente İlmek Sayısı 201 T
• Dış Tente İp Kalınlığı 150 D

TASARIM

• Ürün Yapısı Tünel Çadır
• Oda Uzunluğu 250 cm
• Oda Genişliği 300 cm
• Oda Yüksekliği 170 cm
• Toplam Uzunluk 330 cm
• Toplam Genişlik 645 cm
• Toplam Yükseklik 205 cm
• Ağırlık (max.) 19.3 kg

Naturehike Glamping Aries Beta 4-6 Aile Çadırı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.