Kapasite:
Oda Sayısı:
Kurulum:
Toplam Yükseklik:
57 cm
Çift Tente:
Yok
Ağırlık (max.):
1.3 kg

Where Tomorrow Dreieck Kamp Çadırı Fiyatları

Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-Yeşil - Yeşil

Satıcı: FTCMOTORS

3.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3490.00
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-yeşil Yeşil

Satıcı: OutdoorDunyasi

3.258,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 3258.73
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-gri Gri

Satıcı: OutdoorDunyasi

3.347,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 3347.93
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-YEŞİL

Satıcı: Outdoor Dünyası

3.620,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 3620.81
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-YEŞİL

Satıcı: BTPEAK

3.658,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 3658.49
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-GRİ 3.721,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3721.36
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-Yeşil

Satıcı: Safir Av Balık Kamp

3.722,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3722.70
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-Yeşil

Satıcı: Outdoor Dünyası

3.914,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3914.60
Playever Wherever Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-Yeşil

Satıcı: Outdoordunyasi

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4299.00
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-GRİ 4.323,46 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4333.46
Where Tomorrow Dreieck Otomatik Çadır-YEŞİL 4.323,46 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4333.46
Where Tomorrow Dreieck Yeşil Otomatik Çadır 4.526,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 4526.01
Where Tomorrow Dreieck Gri Otomatik Çadır 4.649,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 4649.90

Where Tomorrow Dreieck Kamp Çadırı Fiyat Geçmişi

Where Tomorrow Dreieck Kamp Çadırı Temel Özellikleri

57 cm
Yok
1.3 kg

Where Tomorrow Dreieck Kamp Çadırı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

• Dış Su Direnci 1500 mm
• Zemin Su Direnci 3000 mm
• Dış Tente Polyester
• Dış Tente İlmek Sayısı 190 T
• Zemin Kumaşı İp Kalınlığı 150 D
• Zemin Kumaşı Örgü Tekniği Oxford

TASARIM

• Ürün Yapısı Tünel Çadır
• Toplam Uzunluk 225 cm
• Toplam Genişlik 100 cm
• Toplam Yükseklik 57 cm
• Ağırlık (max.) 1.3 kg

Where Tomorrow Dreieck Kamp Çadırı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.