Hawk Fame Oyuncu Koltuğu

Kolçak Malzemesi:
Plastik
Oturak Malzemesi:
Sırt Malzemesi:
Ayaklık Tipi:
Metal Ayaklık
Yükseklik Ayarı:
Var
Kolçak:
Var
Kolçak Yüksekliği:
79 cm
Taşıma Kapasitesi:
120 kg

Hawk Fame Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Fame Dark Kumaş Oyuncu Koltuğu

Satıcı: Hawk Gaming Chair

12.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 12349.00
HAWK Fame Amethyst 4D Kolçak Kumaş Gaming (Oyuncu) Koltuk

Satıcı: Hedefmarket

12.558,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 12558.26
Hawk Gaming Chair Fame Ruby Kumaş Oyuncu Koltuğu

Satıcı: hawkchair

12.949,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 12949.08
Hawk Gaming Chair Fame Amethyst Kumaş Oyuncu Koltuğu

Satıcı: hawkchair

12.949,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 12949.08
Hawk Gaming Fame Mortal Kombat V Serisi Kumaş Oyuncu Koltuğu Mavi

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 12999.00
Hawk Gaming Fame Mortal Kombat V Serisi Kumaş Oyuncu Koltuğu Kırmızı

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 12999.00
Fame Cyber Special Edition Kumaş Oyuncu Koltuğu

Satıcı: Hawk Gaming Chair

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 12999.00
Hawk Gaming Chair Fame Amethyst Kumaş Oyuncu Koltuğu

Satıcı: Hawk Gaming Chair

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 12999.00
Hawk Fame Oyuncu Koltuğu Siyah Gold 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 13999.00
Hawk Fame Oyuncu Koltuğu Siyah Gümüş 17.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17649.00
HAWK GAMING CHAIR Fame Silver Kumaş Oyuncu Koltuğu 17.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 17649.00
HAWK GAMING CHAIR Fame Amethyst Kumaş Oyuncu Koltuğu 17.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 17649.00

Hawk Fame Oyuncu Koltuğu Fiyat Geçmişi

Hawk Fame Oyuncu Koltuğu Temel Özellikleri

Plastik
Metal Ayaklık
Var
79 cm
120 kg

Hawk Fame Oyuncu Koltuğu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Oyuncu Koltuğu
• Taşıma Kapasitesi 120 kg
• Yaslanma Mekanizması Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Kolçak Var
• Ayarlanabilir Kolçak Var
• Kolçak Malzemesi Plastik
• Sırt Malzemesi Kumaş
• Oturak Malzemesi Kumaş
• Ayaklık Tipi Metal Ayaklık
• Renk Seçenekleri Yeşil Gri Kırmızı Lila Sarı
• Diğer Özellikler Geniş Yatma Açısı Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Class 4 Amortisör Yaslanma Sertlik Ayarı 4D Ayarlanabilir Kolçaklar

ÖLÇÜLER

• Kolçak Yüksekliği 79 cm
• Oturak Yüksekliği 56 cm
• Oturak Derinliği 52 cm
• Oturak Genişliği 52 cm
• Yükseklik 138 cm

Hawk Fame Oyuncu Koltuğu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.