Razer Iskur Oyuncu Koltuğu

Kolçak Malzemesi:
Plastik
Oturak Malzemesi:
Sırt Malzemesi:
Ayaklık Tipi:
Metal Ayaklık
Yükseklik Ayarı:
Var
Kolçak:
Var
Taşıma Kapasitesi:
136 kg

Razer Iskur Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Razer İskur V2 X Açık Gri Oyuncu Koltuğu RZ38-05310200-R3G1 17.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 17990.00
Razer İskur V2 X Oyuncu Koltuğu - RZ38-05310100-R3G1 18.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 18099.00
Razer Iskur V2 X - Entegre Bel Destekli Temel Oyuncu Koltuğu (Yüksek yoğunluklu kalıplanmış köpük minderler, 2D kolçaklar, Yumuşak Kaplamalı Kumaş) Siyah

Satıcı: Nethouse

18.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 18500
Razer İskur V2 X Siyah Oyuncu Koltuğu RZ38-05310100-R3G1

Satıcı: Nethouse

18.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 18490.00
Razer İskur V2 X Açık Gri Oyuncu Koltuğu RZ38-05310200-R3G1

Satıcı: Nethouse

18.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 18490.00
Razer İskur V2 X Açık Gri Oyuncu Koltuğu Rz38-05310200-r3g1 19.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 19690.00
Razer İskur V2 X Siyah Oyuncu Koltuğu Rz38-05310100-r3g1 19.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 19690.00
Razer Iskur X RZ38-02840100-R3G1 Siyah/Yeşil Gaming (Oyuncu) Koltuğu 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 24999.00
Razer Iskur X- XL Yeşil Oyuncu Koltuğu

1 yorum

27.916,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 27916.00
Razer Iskur V2 Fabric Oyuncu Koltuğu

2 yorum

37.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 37099.00
Razer Iskur XL Bel Destekli Oyuncu Koltuğu – Siyah

Satıcı: Veriko

69.999,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 70009.23

Razer Iskur Oyuncu Koltuğu Fiyat Geçmişi

Razer Iskur Oyuncu Koltuğu Temel Özellikleri

Plastik
Metal Ayaklık
Var
136 kg

Razer Iskur Oyuncu Koltuğu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Oyuncu Koltuğu
• Taşıma Kapasitesi 136 kg
• Yaslanma Mekanizması Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Kolçak Var
• Ayarlanabilir Kolçak Var
• Kolçak Malzemesi Plastik
• Sırt Malzemesi Suni Deri
• Oturak Malzemesi Suni Deri
• Ayaklık Tipi Metal Ayaklık
• Renk Seçenekleri Siyah Yeşil
• Diğer Özellikler Karbonfiber Görünümlü Suni Deri Geniş Yatma Açısı Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Destek Minderi Bel Desteği Ayarlanabilir Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Class 4 Amortisör Yaslanma Sertlik Ayarı 4D Ayarlanabilir Kolçaklar

Razer Iskur Oyuncu Koltuğu İle En Çok Karşılaştırılan Çalışma Koltukları

Razer Iskur Oyuncu Koltuğu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.