Kolçak Malzemesi:
Plastik
Oturak Malzemesi:
Sırt Malzemesi:
Yükseklik Ayarı:
Var
Kolçak:
Var
Kolçak Yüksekliği:
84 cm
Taşıma Kapasitesi:
160 kg

Titanseat Throne Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Titanseat Throne Anthra Kumaş Oyuncu Koltuğu

Satıcı: incehesap

11.978,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 11978.01
Titanseat Throne Black Kumaş Oyuncu Koltuğu

Satıcı: DoganBazaarTR

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 13009
Titanseat Throne Azura Kumaş Oyuncu Koltuğu

Satıcı: DoganBazaarTR

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 13009
Titanseat Throne Leather Sable Oyuncu Koltuğu

Satıcı: DoganBazaarTR

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 13009
Titanseat Throne 4D Hafızalı Sünger Anthra Kumaş Oyuncu Koltuğu 12.915,64 TL + 499,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 12925.64
Titanseat Throne 4D Hafızalı Sünger Chromium Kumaş Oyuncu Koltuğu 12.915,64 TL + 499,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 12925.64
Titanseat Throne 4D Hafızalı Sünger Anthra Kumaş Oyuncu Koltuğu 12.915,64 TL + 499,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 12925.64
Titanseat Throne 4D Hafızalı Sünger Chromium Kumaş Oyuncu Koltuğu 12.915,64 TL + 499,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 12925.64
Titanseat Throne Chromium Kumaş Oyuncu Koltuğu

Satıcı: Titanseat

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 14999.00
Titanseat Throne Black Kumaş Oyuncu Koltuğu

Satıcı: Titanseat

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 14999.00
Titanseat Throne Anthra Kumaş Oyuncu Koltuğu

Satıcı: Titanseat

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 14999.00

Titanseat Throne Oyuncu Koltuğu Fiyat Geçmişi

Titanseat Throne Oyuncu Koltuğu Temel Özellikleri

Plastik
Var
84 cm
160 kg

Titanseat Throne Oyuncu Koltuğu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Oyuncu Koltuğu
• Taşıma Kapasitesi 160 kg
• Yaslanma Mekanizması Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Kolçak Var
• Ayarlanabilir Kolçak Var
• Kolçak Malzemesi Plastik
• Sırt Malzemesi Kumaş
• Oturak Malzemesi Kumaş
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Pembe Bej Bordo Gri Hardal Kahverengi Kırmızı Krem Lacivert Lila Mor Sarı Turkuaz
• Diğer Özellikler Geniş Yatma Açısı Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Beşik Mekanizmalı Class 4 Amortisör Yaslanma Sertlik Ayarı 4D Ayarlanabilir Kolçaklar

ÖLÇÜLER

• Kolçak Yüksekliği 84 cm
• Oturak Yüksekliği 54 cm
• Oturak Derinliği 55 cm
• Oturak Genişliği 58 cm

Titanseat Throne Oyuncu Koltuğu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.