Kolçak Malzemesi:
Plastik
Oturak Malzemesi:
Sırt Malzemesi:
Ayaklık Tipi:
Metal Ayaklık
Yükseklik Ayarı:
Var
Kolçak:
Var
Kolçak Yüksekliği:
74 cm
Genişlik:
67 cm

xDrive Toryum Oyuncu Koltuğu Fiyatları

xDrive Toryum Oyuncu Koltuğu Siyah/Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

8.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 8559.05
xDrive Toryum Oyuncu Koltuğu Sarı/Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

8.929,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 8939.05
xDrive Toryum Oyuncu Koltuğu Yeşil/Siyah

Satıcı: XDRİVE

8.929,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 8929.05
xDrive Toryum Profesyonel Oyuncu Koltuğu Kumaş Siyah

Satıcı: XDRİVE

8.929,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 8929.05
xDrive Toryum Profesyonel Oyuncu Koltuğu Kumaş Siyah

Satıcı: xDrive

9.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 9409
xDrive Toryum Oyuncu Koltuğu Siyah

Satıcı: xDrive | 80 yorum

10.278,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 10278.84
Xdrive Toryum Oyuncu Koltuğu Yeşil/Siyah

Satıcı: xDrive

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 10499.00
Xdrive Toryum Oyuncu Koltuğu Sarı/Siyah

Satıcı: xDrive

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 10499.00
Xdrive Toryum Oyuncu Koltuğu Sarı/Siyah

Satıcı: xDrive

10.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 10699.00
Xdrive Toryum Profesyonel Oyuncu Koltuğu Kırmızı

Satıcı: xDrive Oyuncu Koltukları

10.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 10699.00
Xdrive Toryum Profesyonel Oyuncu Koltuğu Yeşil

Satıcı: xDrive Oyuncu Koltukları

10.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 10699.00

xDrive Toryum Oyuncu Koltuğu Fiyat Geçmişi

xDrive Toryum Oyuncu Koltuğu Temel Özellikleri

Plastik
Metal Ayaklık
Var
74 cm
67 cm
Taşıma Kapasitesi:
110 kg

xDrive Toryum Oyuncu Koltuğu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Oyuncu Koltuğu
• Taşıma Kapasitesi 110 kg
• Yaslanma Mekanizması Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Kolçak Var
• Ayarlanabilir Kolçak Var
• Kolçak Malzemesi Plastik
• Sırt Malzemesi Kumaş
• Oturak Malzemesi Kumaş
• Ayaklık Tipi Metal Ayaklık
• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Yeşil Kırmızı Sarı
• Diğer Özellikler Geniş Yatma Açısı Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Class 4 Amortisör Yaslanma Sertlik Ayarı 2D Ayarlanabilir Kolçaklar

ÖLÇÜLER

• Kolçak Yüksekliği 74 cm
• Oturak Yüksekliği 53 cm
• Oturak Derinliği 50 cm
• Oturak Genişliği 47 cm
• Yükseklik 135 cm
• Genişlik 67 cm
• Ağırlık 23 kg

xDrive Toryum Oyuncu Koltuğu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.