Kolçak Malzemesi:
Plastik
Oturak Malzemesi:
Sırt Malzemesi:
Ayaklık Tipi:
Metal Ayaklık
Yükseklik Ayarı:
Var
Kolçak:
Var
Taşıma Kapasitesi:
120 kg

Xrancer Cross Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Xrancer Cross Pınk Tam Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Satıcı: xRancer

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 7299.00
XRANCER, CROSS Serisi Profesyonel Oyuncu Koltuğu, Ergonomik Tasarım, 180 Derece Ayarlanabilir Sırt Açısı, Kaliteli Sünger, 130kg Taşıma Kapasiteli Oyuncu Sandalyesi (Pembe)

Satıcı: XXRANCER

7.695,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 7705.09
Xrancer Cross Gray 3D (Deri) Oyuncu Koltuğu

Satıcı: xRancer

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 8999.00
Xrancer Cross Black Extra Oyuncu Koltuğu

Satıcı: xrancerr

9.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 9998.00
XRANCER, CROSS Serisi Profesyonel Oyuncu Koltuğu, Ergonomik Tasarım, 180 Derece Ayarlanabilir Sırt Açısı, Kaliteli Sünger, 130kg Taşıma Kapasiteli Oyuncu Sandalyesi (Yeşil)

Satıcı: XXRANCER

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 10009
XRANCER, CROSS Serisi Profesyonel Oyuncu Koltuğu, Ergonomik Tasarım, 180 Derece Ayarlanabilir Sırt Açısı, Kaliteli Sünger, 130kg Taşıma Kapasiteli Oyuncu Sandalyesi (Kırmızı)

Satıcı: XXRANCER

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 10009
Xrancer Cross Red Oyuncu Koltuğu

Satıcı: Xrancer

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 9999.00
Xrancer Cross Pink Oyuncu Koltuğu

Satıcı: Xrancer

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 9999.00

Xrancer Cross Oyuncu Koltuğu Fiyat Geçmişi

Xrancer Cross Oyuncu Koltuğu Temel Özellikleri

Plastik
Metal Ayaklık
Var
120 kg

Xrancer Cross Oyuncu Koltuğu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Oyuncu Koltuğu
• Taşıma Kapasitesi 120 kg
• Yaslanma Mekanizması Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Kolçak Var
• Ayarlanabilir Kolçak Var
• Kolçak Malzemesi Plastik
• Sırt Malzemesi Suni Deri
• Oturak Malzemesi Suni Deri
• Ayaklık Tipi Metal Ayaklık
• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Yeşil Kırmızı Sarı
• Diğer Özellikler Geniş Yatma Açısı Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Class 3 Amortisör Yaslanma Sertlik Ayarı 3D Ayarlanabilir Kolçaklar

ÖLÇÜLER

• Oturak Derinliği 50 cm
• Oturak Genişliği 55 cm
• Ağırlık 26 kg

Xrancer Cross Oyuncu Koltuğu Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Serkan (********************* Profil Resmi

1 yorum

Serkan (********************* Gayet güzel ve şık, oturma süngeri de kalın. Umarım uzun ömürlü de olur. Resim
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.