Kolçak Malzemesi:
Plastik
Oturak Malzemesi:
Sırt Malzemesi:
Ayaklık Tipi:
Krom Ayaklık
Yükseklik Ayarı:
Var
Kolçak:
Var

Xrancer Premio Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Xrancer Premio Soft Füme (Full Kumaş) Oyuncu Koltuğu

Satıcı: XXRANCER

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 7009
Xrancer Premıo Extra Black Oyuncu Koltuğu

Satıcı: xRancer

7.226,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 7226.01
Xrancer Premıo Black Oyuncu Koltuğu

Satıcı: xRancer

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 7299.00
Xrancer Premio Extra Black Oyuncu Koltuğu Yukarı Aşağı Hareketli Kol Desteği ile 2 Yıl Garanti Geriye Doğru Yatabilme Özelliği

Satıcı: XXRANCER

7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 7709
Xrancer Premıo Black Baby Face Full Kumaş Oyuncu Koltuğu

Satıcı: xrancerr | 4 yorum

9.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 9998.00
XRANCER, PREMIO Serisi Profesyonel Oyuncu Koltuğu, Ergonomik Tasarım, 180 Derece Ayarlanabilir Sırt Açısı, Kaliteli Sünger, 130kg Taşıma Kapasiteli Oyuncu Sandalyesi (Sarı)

Satıcı: XXRANCER

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 10009
Xrancer Premıo Black Oyuncu Koltuğu

Satıcı: xrancerr | 15 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 9999.00
Xrancer Premıo Yellow Oyuncu Koltuğu

Satıcı: Xrancer

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 9999.00
Xrancer Premıo Extra Black Oyuncu Koltuğu

Satıcı: Xrancer

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 9999.00

Xrancer Premio Oyuncu Koltuğu Fiyat Geçmişi

Xrancer Premio Oyuncu Koltuğu Temel Özellikleri

Plastik
Krom Ayaklık
Var

Xrancer Premio Oyuncu Koltuğu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Oyuncu Koltuğu
• Yaslanma Mekanizması Var
• Yükseklik Ayarı Var
• Kolçak Var
• Ayarlanabilir Kolçak Var
• Kolçak Malzemesi Plastik
• Sırt Malzemesi Suni Deri
• Oturak Malzemesi Kumaş
• Ayaklık Tipi Krom Ayaklık
• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Turuncu Gri Kırmızı Sarı
• Diğer Özellikler Geniş Yatma Açısı Kilitlenebilir Yaslanma Mekanizması Bel Destek Minderi Boyun Destek Minderi Bel Desteği Beşik Mekanizmalı Boyun/Kafa Desteği Class 3 Amortisör Yaslanma Sertlik Ayarı 3D Ayarlanabilir Kolçaklar

ÖLÇÜLER

• Oturak Derinliği 55 cm
• Oturak Genişliği 60.5 cm
• Yükseklik 133 cm

Xrancer Premio Oyuncu Koltuğu İle En Çok Karşılaştırılan Çalışma Koltukları

Xrancer Premio Oyuncu Koltuğu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.