Ayak Malzemesi:
Yükseklik (Masa):
Genişlik (Masa):
Derinlik (Masa):
Yükseklik (Toplam):
90 cm
Genişlik (Toplam):
140 cm
Derinlik (Toplam):
75 cm
Tabla Kalınlığı:
18 mm

Zizuva Tasarım Monitör Raflı Oyuncu Masası Fiyatları

Zizuva Tasarım Monitör Raflı Ve Kitaplıklı Çalışma Masası

Satıcı: Zizuva

14.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 14000.00
Zizuva Tasarım Monitör Raflı Askılıklı Oyuncu Masası

Satıcı: Zizuva

14.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 14000.00
Zİzuva Tasarım Monitör Raflı Ergonomik Beyaz Çalışma Masası

Satıcı: ZİZUVA

14.742,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 14752
Zizuva Tasarım Monitör Raflı Ergonomik Beyaz Çalışma Masası

Satıcı: ZİZUVA

15.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 15329
Zizuva Tasarım Monitör Raflı Ergonomik Beyaz Çalışma Masası

Satıcı: Zizuva

16.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 16000.00
Zizuva Tasarım Monitör Raflı Klasik Modern Çalışma Masası

Satıcı: ZİZUVA

17.306,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 17306.00
Zizuva Tasarım Monitör Raflı Siyah Gaming&Çalışma Masası

Satıcı: Zizuva

18.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 18500.00
Zizuva Tasarım Monitör Raflı Kitaplıklı Beyaz Çalışma Masası

Satıcı: ZİZUVA

25.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 25330
Zizuva Tasarım Monitör Raflı Oyuncu ve Çalışma Masası

Satıcı: Zizuva

26.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 26000.00
Zizuva Tasarım Monitör Raflı Çalışma Masası

Satıcı: Zizuva

26.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 26000.00

Zizuva Tasarım Monitör Raflı Oyuncu Masası Fiyat Geçmişi

Zizuva Tasarım Monitör Raflı Oyuncu Masası Temel Özellikleri

90 cm
140 cm
75 cm
18 mm
Sürgülü Bölme (Klavyelik):
Yok
Raf:
Var

Zizuva Tasarım Monitör Raflı Oyuncu Masası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Masa Tipi Oyuncu Masası
• Ayak Malzemesi Metal
• Çekmece Yok
• Kapaklı Bölme Yok
• Raf Var
• Kitaplık Yok
• Sürgülü Bölme (Klavyelik) Yok

TASARIM

• Gönderim Şekli Demonte
• Masa Şekli Dikdörtgen Masa
• Renk Siyah
• Ayak Rengi Siyah
• Yükseklik (Toplam) 90 cm
• Genişlik (Toplam) 140 cm
• Derinlik (Toplam) 75 cm
• Yükseklik (Masa) 75 cm
• Genişlik (Masa) 130 cm
• Derinlik (Masa) 75 cm
• Tabla Kalınlığı 18 mm

Zizuva Tasarım Monitör Raflı Oyuncu Masası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.