Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok
Zaman Erteleme:
Var

Arçelik 11140 MX Çamaşır Makinesi Fiyatları

Arçelik 11140 Mx 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: TeknoPlus

28.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 28699.00
Arçelik 11140 Mx 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: CENNET YEŞİL – MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

28.873,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 28873.00
Arçelik 11140 MX 1400 Devir 11 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: ErhanGülener

28.874,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 28874.27
Arçelik 11140 MX 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: ErhanGülener

28.915,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 28915.20
Arçelik 11140 MX 11 Kg Çamaşır Makinesi - Çok Renkli

Satıcı: ÖZBALCI | 43 yorum

29.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 29295.00
Arçelik 11140 MX 11 Kg Çamaşır Makinesi - Çok Renkli

Satıcı: Fixkırmızıbeyaz | 43 yorum

29.749,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 29749.77
Arçelik 11140 MX 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: abdikticaret

29.835,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 29835.00
Arçelik 11140 MX 1400 Devir 11 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

30.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 30498.00
Arçelik 11140 Mx 11 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

31.838,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 31838.58
ARCELIK 11140 Mx 11 Kg Çamaşır Makinesi Çok Renkli

Satıcı: Arçelik Yetkili Satıcı - Abdik Tic.

33.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 33160
Arçelik 11140 Mx 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya AS

34.619,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 34619.03
Arçelik 11140 Mx 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

35.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 35280.00

Arçelik 11140 MX Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik 11140 MX Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 630 mm
• Ağırlık 77 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 53 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 54 lt
• Sıkma Sesi 76 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Kazan Temizleme Takip Göstergesi
• Motor Türü Inverter Motor
• Su Girişi Tek
• Deterjan Sistemi Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Su Kesik Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var
• Dengesiz Yük Kontrolü Var
• Elektronik Su Kontrolü Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 15
• Zaman Erteleme Var
• Soğuk Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 14 dakika

Arçelik 11140 MX Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.