Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Var

Arçelik 1280 YKM Çamaşır Makinesi Fiyatları

Arçelik 1280 YKM Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

35.909,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 35909.10
Arçelik 1280 Ykm Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

36.612,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 36612.60
Arçelik 1280 Ykm Kurutmalı Çamaşır Makinesi 8 kg Kapasite D Enerji Sınıfı 1200 Devir Hızı

Satıcı: Gazioglu DTM | 2 yorum

38.044,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 38044.39
Arçelik 1280 YKM 1200 Devir 12 KG Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: GaziogluDTM

38.044,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 38044.39
Arçelik 1280 Ykm Kurutmalı Çamaşır Makinesi 8 kg Kapasite D Enerji Sınıfı 1200 Devir Hızı

Satıcı: YAŞAR MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI | 2 yorum

39.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 39060.00
Arçelik 1280 YKM 1200 Devir 12 KG Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: ÇELİKBAŞLARDTM

40.827,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 40827.00
Arçelik 1280 YKM Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: YAŞARDTM

42.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 42680.00
Arçelik 1280 Ykm 1400 Devir 12/8 Kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya AS

42.959,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 42959.10
Arçelik 1280 YKM 1400 Devir 12/8 Kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

44.639,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 44639.07
Arçelik 1280 YKM Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

45.087,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 45087.00

Arçelik 1280 YKM Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik 1280 YKM Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 650 mm
• Ağırlık 81 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 54 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 55 lt
• Yıkama+Kurutma Su Tüketimi 78 lt
• Sıkma Sesi 77 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Su Yoğuşturmalı Takip Göstergesi
• Su Girişi Tek
• Dinamik Rezistans Var
• Deterjan Sistemi Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var
• Dengesiz Yük Kontrolü Var
• Elektronik Su Kontrolü Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

• Kurutma Var
• Kurutma Kapasitesi 8 Kg

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 15

Arçelik 1280 YKM Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

Arçelik 1280 YKM Çamaşır Makinesi Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

xdscr Profil Resmi

1 yorum

xdscr bu makinenden bende var. önceki makine sürekli arızalanınca üst model olarak bunu verdiler. kurutma kısmı sürekli bozuluyor buda bozuldu sonra ekran da gitti hiç çalışmıyor şimdi. servisle arkadaş olursunuz kesinlikle almayın. yıkarken de bazen çok gürültülü çalışıyor servisede gösteremiyorsun.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.