Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok
Zaman Erteleme:
Var

Arçelik 9125 NB Çamaşır Makinesi Fiyatları

Arçelik 9125 NB 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: ÇELİKBAŞLARDTM

30.597,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 30597.00
Arcelık 9125 Nb Çamaşır Makinesi

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

30.972,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 30972.00
Arçelik 9125 NB 9 Kg Çamaşır Makinesi B Enerji Sınıfı 1200 Devir Hızı ile Beyaz Renk - Çok Renkli

Satıcı: ARSLAN ARÇELİK | 2 yorum

32.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 32550.00
Arçelik 9125 Nb 9 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: ABDİK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

34.635,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 34635.60
Arçelik 9125 NB 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

35.603,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 35603.08
Arçelik 9125 Nb 9 kg Çamaşır Makinesi B Enerji Sınıfı 1200 Devir Hızı ile Güçlü Yıkama - Beyaz

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

35.990,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 35990.07
Arçelik 9125 NB 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: abdikticaret

35.990,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 35990.07
Arçelik 9125 NB 9 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları - Yetkili Satıcı

36.377,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 36377.06
Arçelik 9125 NB 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Kahramanoğulları

36.523,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 36523.08

Arçelik 9125 NB Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik 9125 NB Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 840 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 640 mm
• Ağırlık 69 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 57 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) B
• Su Tüketimi 42 lt
• Sıkma Sesi 72 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Buharlı Yıkama Otomatik Kirlilik Belirleme İç Aydınlatma Takip Göstergesi
• Motor Türü Inverter Motor
• Su Girişi Tek
• Deterjan Sistemi Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Su Kesik Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var
• Dengesiz Yük Kontrolü Var
• Elektronik Su Kontrolü Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 16
• Zaman Erteleme Var
• Soğuk Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 14 dakika

Arçelik 9125 NB Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

Arçelik 9125 NB Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.