Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok
Zaman Erteleme:
Var

Beko CMX 8100 Çamaşır Makinesi Fiyatları

Beko Cmx 8100 Çamaşır Makinesi

Satıcı: Akpınar Beko

21.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 21799.00
Beko CMX 8100 ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Satıcı: Akpınar Beko Bursa

21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 21990.00
Beko CMX 8100 8 Kg Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 22 yorum

22.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 22399.00
Beko CMX 8100 8 Kg Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: İrfan Akpınar Ticaret | 22 yorum

22.403,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 22403.70
Beko CMX 8100 1000 Devir 8 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 22499.00
Beko CMX 8100 1000 Devir 8 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: tekrargel

23.205,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 23205.73
Beko CMX 8100 1000 Devir 8 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: aldemiras

23.249,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 23249.07
Beko CMX 8100 ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Satıcı: Akpınar Beko

23.816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 23816.00
Beko Cmx 8100 1000 Devir 8 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

23.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 23890.00
Beko CMX 8100 1000 Devir 8 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Onlinebeko

27.701,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 27701.92
Beko CMX 8100 1000 Devir 8 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: İnci Beyaz Eşya

28.049,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 28049.88

Beko CMX 8100 Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Beko CMX 8100 Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 550 mm

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 47 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 45 lt

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Buharlı Yıkama Kazan Temizleme
• Motor Türü Inverter Motor
• Su Girişi Tek
• Dinamik Rezistans Var
• Deterjan Sistemi Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Su Kesik Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var
• Dengesiz Yük Kontrolü Var
• Elektronik Su Kontrolü Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 15
• Zaman Erteleme Var
• Soğuk Yıkama Var

Beko CMX 8100 Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.