Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok
Zaman Erteleme:
Var

Bosch WGK242ZXTR Çamaşır Makinesi Fiyatları

Bosch Wgk242zxtr 1200 Devir 9 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: beyazstore

31.048,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 31048.50
Bosch Wgk242zxtr 1200 Devir 9 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Truva ev aletleri

31.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 31050.00
Bosch WGK242ZXTR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

32.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 32798.00
BOSCH WGK242ZXTR Serie 6 Çamaşır Makinesi 9 kg maks. 1200 dev./dak., Gümüş - Inox

Satıcı: tunahangrup | 16 yorum

33.944,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 33944.07
BOSCH WGK242ZXTR Serie 6 Çamaşır Makinesi 9 kg maks. 1200 dev./dak., Gümüş - Inox

Satıcı: fırsatderyası | 16 yorum

34.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 34410.00
Bosch WGK242ZXTR 9 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat | 1 yorum

34.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 34410.00
Bosch WGK242ZXTR 9 KG 1200 DEVİR ÇAMAŞIR MAKİNESİ GÜMÜŞ

Satıcı: KARDA

34.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 34730.00
Bosch WGK242ZXTR 9 KG 1200 DEVİR ÇAMAŞIR MAKİNESİ GÜMÜŞ

Satıcı: Aslanbey DTM

34.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 34799.00
Bosch WGK242ZXTR Çamaşır Makinesi

Satıcı: ASLANBEY DTM

34.847,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 34847.04
Bosch WGK242ZXTR 9 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: tunahangrup

35.339,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 35339.07
Bosch Wgk242zxtr Serie 6 9 KG Çamaşır Makinesi Gümüş 36.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 36149.00
Bosch Wgk242Zxtr A Enerji Sınıfı 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi 37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 37999.00
BOSCH WGK242ZXTR 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

38.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 38000.00
BOSCH WGK242ZXTR 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: webdeteknoloji

41.418,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 41418.03

Bosch WGK242ZXTR Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch WGK242ZXTR Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 590 mm
• Ağırlık 69.6 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 49 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 50 lt
• Sıkma Sesi 71 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler LED Gösterge Sıcaklık Ayarı
• Su Girişi Tek
• Wi-Fi Desteği Var
• Köpük Tarama Var
• Kırışıklık Önleme Var
• Yük Sensörü Var
• Devir Sayısı Seçme Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var
• Dengesiz Yük Kontrolü Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Zaman Erteleme Var
• Soğuk Yıkama Var

Bosch WGK242ZXTR Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.