Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok

Bosch WGK252ZXTR Çamaşır Makinesi Fiyatları

Bosch Wgk252zxtr 1200 Devir 10 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: beyazstore

33.183,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 33183.90
Bosch Wgk252zxtr 1200 Devir 10 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Truva ev aletleri

33.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 33300.00
Bosch WGK252ZXTR 10 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi Gümüş

Satıcı: kapidakifirsat

35.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 35198.00
Bosch WGK252ZXTR 10 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi Gümüş

Satıcı: ASLANBEY DTM

35.903,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 35903.04
Bosch WGK252ZXTR Serie 6 Çamaşır Makinesi 10 kg maks. 1200 dev./dak., Gümüş - Inox

Satıcı: tunahangrup | 36 yorum

36.018,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 36018.90
Bosch WGK252ZXTR Serie 6 Çamaşır Makinesi 10 kg maks. 1200 dev./dak., Gümüş - Inox

Satıcı: Bozdemirler | 36 yorum

36.735,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 36735.00
Bosch WGK252ZXTR 10 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi Gümüş

Satıcı: kapidakifirsat

37.107,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 37107.00
Bosch WGK252ZXTR 10 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi Gümüş

Satıcı: tunahangrup

37.199,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 37199.07
Bosch WGK252ZXTR 10 Kg 1200 Devir Serie 6 Gri Çamaşır Makinesi

Satıcı: Aslanbey DTM

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 38999.00
Bosch WGK252ZXTR 10 Kg 1200 Devir Serie 6 Gri Çamaşır Makinesi

Satıcı: yılmazev2

39.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 39600.00
Bosch Wgk252Zxtr A Enerji Sınıfı 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi 41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 41999.00
BOSCH WGK252ZXTR A Enerji Sınıfı 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: webdeteknoloji

42.776,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 42776.03
Bosch Wgk252zxtr Serie 6 10 KG Çamaşır Makinesi Gümüş 44.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 44699.00

Bosch WGK252ZXTR Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch WGK252ZXTR Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 590 mm
• Ağırlık 72.1 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 51 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 50 lt
• Sıkma Sesi 72 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler LED Gösterge Sıcaklık Ayarı
• Su Girişi Tek
• Wi-Fi Desteği Var
• Köpük Tarama Var
• Kırışıklık Önleme Var
• Yük Sensörü Var
• Devir Sayısı Seçme Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var
• Dengesiz Yük Kontrolü Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Soğuk Yıkama Var
• Ön Yıkama Yok

Bosch WGK252ZXTR Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.