Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok

Electrolux EW6F2292T Çamaşır Makinesi Fiyatları

Electrolux Sensicare 600 EW6F2292T 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: galateknoloji

21.580,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 21580.65
Electrolux EW6F2292T 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi 21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 21999.00
Electrolux Sensicare 600 EW6F2292T 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: VEYİSOĞLU | 3 yorum

22.087,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 22087.50
Electrolux EW6F2292T 600 Serisi SensiCare 9 kg 1200 devir A sınıfı Çamaşır Makinesi

Satıcı: FixKırmızıBeyazİzmir

23.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 23389.00
Electrolux EW6F2292T 9kg 1200 Devir A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: Veyisoğlu | 94 yorum

23.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 23529.00
ELECTROLUX EW6F2292T A Enerji Sınıfı 600 Serisi SensiCare 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

Satıcı: NETTEENUCUZ

24.605,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 24605.00
Electrolux EW6F2292T 9kg 1200 Devir A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: Süllü | 94 yorum

24.645,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 24645.00
Electrolux EW6F2292T 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Netteenucuz

24.748,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 24748.00
Electrolux EW6F2292T 9kg 1200 Devir A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: Batıege Dayanıklı Tüketim Malları

24.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 24969.00
Electrolux EW6F2292T 600 Serisi SensiCare 9 kg 1200 devir A sınıfı Çamaşır Makinesi

Satıcı: NETTEENUCUZ

26.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 26900.00
ELECTROLUX EW6F2292T A Enerji Sınıfı 600 Serisi SensiCare 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

Satıcı: GİZERLER

30.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 30239.00
Electrolux EW6F2292T 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Gizerler

30.298,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 30298.99

Electrolux EW6F2292T Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Electrolux EW6F2292T Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 847 mm
• Genişlik 597 mm
• Derinlik 636 mm
• Ağırlık 74.5 kg
• Kapak Çapı 490 mm

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 49 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 50 lt
• Sıkma Sesi 75 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Ekstra Durulama Durdur/Ekle Düğmesi
• Motor Garantisi 10 Yıl
• Motor Türü Inverter Motor
• Yük Sensörü Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Ön Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 20 dakika

Electrolux EW6F2292T Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.