Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok

Electrolux EW6F3414UT Çamaşır Makinesi Fiyatları

Electrolux EW6F3414UT 10 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 24999.00
Electrolux Sensicare EW6F3414UT 600 Serisi 10 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

Satıcı: fixkirmizibeyaz

25.163,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 25163.10
ELECTROLUX EW6F3414UT 10KG 1400 DEVİR A ENERJİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

25.933,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 25933.88
Electrolux Sensicare EW6F3414UT 600 Serisi 10 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

Satıcı: htelektronik

26.099,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 26099.10
Electrolux EW6F3414UT 600 Serisi Sensicare 10 kg 1400 Devir Universaldose Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: Fixkırmızıbeyaz | 48 yorum

26.504,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 26504.07
Electrolux Ew6f3414ut 600 Serisi Sensicare 10 Kg 1400 Devir Universaldose Çamaşır Makinesi

Satıcı: FİXKIRMIZIBEYAZ İZMİR

26.926,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 26926.00
Electrolux Ew6f3414ut Çamaşır Makinası 10 Kg

Satıcı: FİXKIRMIZIBEYAZ İZMİR

27.111,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 27111.70
ELECTROLUX EW6F3414UT 10KG 1400 DEVİR A ENERJİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Satıcı: GUSTO PREMİUM

28.519,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 28519.08
Electrolux EW6F3414UT 600 Serisi Sensicare 10 kg 1400 Devir Universaldose Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: GUSTO PREMİUM | 48 yorum

28.829,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 28829.07
Electrolux Ew6F3414Ut A Enerji Sınıfı 600 Serisi SensiCare 10 kg 1400 Devir UniversalDose Çamaşır Makinesi Beyaz 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 29999.00

Electrolux EW6F3414UT Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Electrolux EW6F3414UT Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 847 mm
• Genişlik 597 mm
• Derinlik 636 mm
• Ağırlık 74.5 kg
• Kapak Çapı 490 mm

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 51 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 52 lt
• Sıkma Sesi 76 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Ekstra Durulama Durdur/Ekle Düğmesi
• Motor Garantisi 10 Yıl
• Motor Türü Inverter Motor

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Ön Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 20 dakika

Electrolux EW6F3414UT Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.