Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok

Electrolux EW6F3494T Çamaşır Makinesi Fiyatları

ELECTROLUX EW6F3494T 9KG 1400 DEVİR A ENERJİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

22.516,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 22516.11
Electrolux EW6F3494T 9kg 1400 Devir A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: Alicandanal | 14 yorum

22.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 22785.00
Electrolux EW6F3494T 9kg 1400 Devir A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: EGEİZO | 14 yorum

22.830,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 22830.57
Electrolux EW6F3494T 600 Serisi SensiCare 9 kg 1400 devir A sınıfı Çamaşır Makinesi

Satıcı: FixKırmızıBeyazİzmir

23.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 23389.00
Electrolux EW6F3494T 600 Serisi SensiCare 9 kg 1400 devir A sınıfı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Alicandanal

23.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 23399.00
ELECTROLUX EW6F3494T 9KG 1400 DEVİR A ENERJİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

23.449,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 23449.88
Electrolux EW6F3494T 600 Serisi Sensicare 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: fixkirmizibeyaz

23.528,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 23528.07
Electrolux EW6F3494T 600 Serisi Sensicare 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: htelektronik

24.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 24180.00
Electrolux Ew6f3494t 600 Serisi Sensicare 9 Kg 1400 Devir A Sınıfı Çamaşır Makinesi

Satıcı: egeizo-izmir

24.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 24639.00
Electrolux Ew6f3494t 9Kg 1400 Devir A Enerji Çamaşır Makinesi

Satıcı: Nette En Ucuz

25.024,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 25024.10
ELECTROLUX EW6F3494T A Enerji Sınıfı 600 Serisi SensiCare 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

Satıcı: NETTEENUCUZ

26.124,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 26124.05
ELECTROLUX EW6F3494T A Enerji Sınıfı 600 Serisi SensiCare 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

Satıcı: GİZERLER

27.215,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 27215.00
Electrolux Ew6F3494T A Enerji Sınıfı 600 Serisi SensiCare 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz 28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 28999.00
Electrolux Ew6f3494t 600 Serisi Sensicare 9 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi 29.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 29599.00
Electrolux-EW6F3494T 9kg 1400 Devir A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi

Satıcı: ANKASTREGRUP

34.008,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

15 34018

Electrolux EW6F3494T Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Electrolux EW6F3494T Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 847 mm
• Genişlik 597 mm
• Derinlik 636 mm
• Ağırlık 74.6 kg
• Kapak Çapı 490 mm

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 49 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 50 lt
• Sıkma Sesi 76 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Ekstra Durulama Durdur/Ekle Düğmesi
• Motor Garantisi 10 Yıl
• Motor Türü Inverter Motor

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Su Kesik Emniyeti Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Ön Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 20 dakika

Electrolux EW6F3494T Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

Electrolux EW6F3494T Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.