Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok

Electrolux EW7F4404UT Çamaşır Makinesi Fiyatları

Electrolux EW7F4404UT 700 Serisi SteamCare A Enerji Sınıfı 11 kg 1400 Devir UniversalDose Çamaşır Ma

Satıcı: CarrefourSA

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 38999.00
Electrolux EW7F4404UT 700 Serisi SteamCare A Enerji Sınıfı 11 kg 1400 Devir UniversalDose Çamaşır Ma

Satıcı: CarrefourSA

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 38999.00
Electrolux Steamcare 700 Ew7F4404Ut 1400 Devir 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: CarrefourSA

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 38999.00
Electrolux Ew7f4404ut 700 Serisi Steamcare 11 Kg 1400 Devir A Sınıfı -%30 Universaldose Çamaşır Makinesi

Satıcı: egeizo-izmir

39.929,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 39929.70
Electrolux EW7F4404UT 1400 Devir 11 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: ankastreselection

39.989,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 39989.07
Electrolux Ew7f4404ut 700 Serisi Steamcare 11 Kg 1400 Devir A Sınıfı -%30 Universaldose Çamaşır Makinesi

Satıcı: Egeizo

40.222,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 40222.50
Electrolux EW7F4404UT 700 Serisi Steamcare 11 kg 1400 Devir A Sınıfı -%30 Universaldose Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: Tuna DTM | 5 yorum

40.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 40455.00
Electrolux Steamcare 700 Ew7F4404Ut 1400 Devir 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

40.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 40480.00
Electrolux EW7F4404UT 700 Serisi Steamcare 11 kg 1400 Devir A Sınıfı -%30 Universaldose Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: ANKASTREGRUP | 5 yorum

40.873,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 40873.50
Electrolux EW7F4404UT 1400 Devir 11 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: mediamarkt

41.279,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 41279.04
Electrolux Ew7F4404Ut 700 Serisi SteamCare A Enerji Sınıfı 11 kg 1400 Devir UniversalDose Çamaşır Makinesi 42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 42999.00
Electrolux Ew7f4404ut 700 Serisi SteamCare 11 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi 42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 42999.00
ELECTROLUX EW7F4404UT 700 Serisi SteamCare A Enerji Sınıfı 11 kg 1400 Devir UniversalDose Çamaşır Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

43.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 43000.00
Electrolux-EW7F4404UT 11 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: ANKASTREGRUP

48.329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 48339

Electrolux EW7F4404UT Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Electrolux EW7F4404UT Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 847 mm
• Genişlik 597 mm
• Derinlik 636 mm
• Ağırlık 81.5 kg
• Kapak Çapı 490 mm

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 37 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 50 lt
• Sıkma Sesi 72 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Buharlı Temizleme Ekstra Sessiz
• Motor Garantisi 10 Yıl
• Motor Türü Inverter Motor

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 20 dakika

Electrolux EW7F4404UT Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.