Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok

Electrolux EW8F7417QT Çamaşır Makinesi Fiyatları

Electrolux EW8F7417QT 800 Serisi Ultracare 10 kg 1400 Devir A Sınıfı Universaldose Wi-Fi Inverter Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: EGEİZO | 2 yorum

45.348,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 45348.53
Electrolux EW8F7417QT 800 Serisi Ultracare 10 KG 1400 Devir Wİ-Fİ Inverter Çamaşır Makinesi

Satıcı: mediamarkt | 2 yorum

49.919,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 49919.04
Electrolux EW8F7417QT 800 Serisi Ultracare 10 kg 1400 Devir A Sınıfı Universaldose Wi-Fi Inverter Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

50.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 50999.00
Electrolux Ew8F7417Qt 800 Serisi UltraCare 10 kg 1400 devir A Sınıfı UniversalDose Wi-Fi Inverter Çamaşır Makinesi 51.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 51999.00
Electrolux Ew8f7417qt 800 Serisi Ultracare 10 KG 1400 Devir Universaldose Wı-fı Çamaşır Makinesi 51.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 51999.00
Electrolux EW8F7417QT 800 Serisi UltraCare 10 kg 1400 devir A Sınıfı UniversalDose Wi-Fi Inverter Ça

Satıcı: MediaMarkt

52.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 52000.00
ELECTROLUX EW8F7417QT 800 Serisi UltraCare 10 kg 1400 devir A Sınıfı UniversalDose Wi-Fi Inverter Çamaşır Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

52.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 52000.00
Electrolux-Ew8f7417qt 10 Kg 1400 Devir Beyaz Çamaşır Makinesi

Satıcı: ANKASTREGRUP

55.438,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 55438.20

Electrolux EW8F7417QT Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Electrolux EW8F7417QT Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 847 mm
• Genişlik 597 mm
• Derinlik 636 mm
• Ağırlık 84.5 kg
• Kapak Çapı 490 mm

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 26 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 50 lt
• Sıkma Sesi 72 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Durdur/Ekle Düğmesi Kazan Temizleme
• Motor Garantisi 10 Yıl
• Motor Türü Inverter Motor
• Wi-Fi Desteği Var
• Köpük Tarama Var

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 20 dakika

Electrolux EW8F7417QT Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

Electrolux EW8F7417QT Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.