Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Var
Zaman Erteleme:
Var

LG F4Y9LDP2Z.APBPLTK Çamaşır Makinesi Fiyatları

Lg F4Y9LDP2Z 13 kg Yıkama 7 kg Kurutma Kapasiteli 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: isdedgrup | 54 yorum

52.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 52080.00
Lg F4y9ldp2z 1400 Devir 13 Kg / 7 Kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Gürbüz Grup

52.577,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 52577.10
LG F4Y9LDP2Z.APBPLTK 13 KG 1400 Devir Siyah Kurutmalı Buharlı Çamaşır Makinesi

Satıcı: fixkirmizibeyaz

53.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 53999.10
Lg F4Y9LDP2Z 13 kg Yıkama 7 kg Kurutma Kapasiteli 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: TORAMAN LG SHOP | 54 yorum

55.707,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 55707.00
Lg F4y9ldp2z 13 Kg Yıkama 7 Kg Kurutma Kapasiteli 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Göktuğ Ticaret

56.385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 56385.00
LG F4Y9LDP2Z.APBPLTK 13 KG 1400 Devir Siyah Kurutmalı Buharlı Çamaşır Makinesi

Satıcı: mediamarkt

60.479,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 60479.04
Lg F4Y9Ldp2Z.apbpltk A Enerji Sınıfı 13 kg 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi Siyah 62.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 62999.00
LG F4y9ldp2z.apbpltk 13 KG Yıkama / 7 KG 1400 Devir Siyah Kurutmalı Buharlı Çamaşır Makinesi 62.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 62999.00
LG F4Y9LDP2Z 1400 Devir 13 kg Yıkama / 7 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: MediaMarkt

63.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 63000.00
LG F4y9ldp2z.apbpltk 13 KG Yıkama / 7 KG 1400 Devir Siyah Kurutmalı Buharlı Çamaşır Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

63.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 63000.00
F4Y9LDP2Z.APBPLTK Kurutmalı Çamaşır Makinesi 13 kg yıkama 7 Kg kurutma 71.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 71499.00

LG F4Y9LDP2Z.APBPLTK Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

LG F4Y9LDP2Z.APBPLTK Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 615 mm
• Ağırlık 78 kg

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 58 lt

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Buharlı Yıkama Program Sonu Uyarısı Otomatik Dozajlama Sistemi
• Motor Türü Inverter Motor
• Su Girişi Tek
• Wi-Fi Desteği Var
• Kırışıklık Önleme Var

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

KURUTMA

• Kurutma Var
• Kurutma Kapasitesi 7 Kg

PROGRAMLAR

• Zaman Erteleme Var
• Ön Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 14 dakika

LG F4Y9LDP2Z.APBPLTK Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.