Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Samsung WD11DB8B85GH Çamaşır Makinesi Fiyatları

Samsung Wd11db8b85ghah Kurutmalı Çamaşır Makinesi- Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: MarketKolik2

42.587,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 42587.10
Samsung Wd11Db8B85Ghah 11 Kg/6 Kg Beyaz Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

49.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 49070.00
Samsung Wd11db8b85ghah 11 Kg/6 Kg Beyaz Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Gizerler

50.030,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 50030.00
Samsung WD11DB8B85GHAH 11 KG Yıkama + 6 KG Kurutmalı Çamaşır Makinesi Beyaz

Satıcı: gizerler

50.749,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 50749.10
Samsung Wd11db8b85ghah Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: SmartEvim

51.372,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 51372.10
Samsung WD11DB8B85GHAH Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: GİZERLER

51.407,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 51407.00
Samsung Wd11Db8B85Ghah 11 Kg/6 Kg Beyaz Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Gizerler

51.508,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 51508.99
Samsung WD11DB8B85GHAH Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Gizerler | 13 yorum

51.697,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 51697.69
Samsung WD11DB8B85GHAH 11 KG Yıkama + 6 KG Kurutmalı Çamaşır Makinesi Beyaz

Satıcı: Smartevim

52.730,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 52730.07
Samsung WD11DB8B85GHAH Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: SAMSUNG CENTER | 13 yorum

54.702,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 54702.32
Samsung KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNESİ WD11DB8B85GHAH

Satıcı: SENDEKALDI

55.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 55300.00
Samsung KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNESİ WD11DB8B85GHAH

Satıcı: Gizerler

55.588,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 55588.91
Samsung WD11DB8B85GHAH Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Smartevim

56.429,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 56429.05
WD11DB8B85GHAH Beyaz 11 Kg Yıkama 6 Kg Kurutma 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi 59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 60009
Samsung Wd11Db8B85Ghah B Enerji Sınıfı 11 kg Yıkama 6 Kurutma Kurutmalı Çamaşır Makinesi Beyaz 60.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

15 60999.00
Samsung Wd11db8b85ghah Kurutmalı Çamaşır Makinesi 61.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 61479.00
WD11DB8B85GHAH AI Kurutmalı Çamaşır Makinesi 11 kg Yıkama + 6 kg Kurutma 65.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 65219

Samsung WD11DB8B85GH Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Samsung WD11DB8B85GH Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 77 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 48 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 54 lt
• Sıkma Sesi 72 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Buharlı Temizleme Otomatik Dozajlama Sistemi Yapay Zeka Enerji Modu Yapay Zeka Kontrolü
• Motor Türü DIT
• Wi-Fi Desteği Var
• Köpük Tarama Var

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

KURUTMA

• Kurutma Var
• Kurutma Kapasitesi 6 Kg

PROGRAMLAR

• Zaman Erteleme Var
• Ön Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 15 dakika

Samsung WD11DB8B85GH Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.