Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Var

Samsung WD11DG5B15BEAH Çamaşır Makinesi Fiyatları

Samsung Wd11dg5b15beah Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: SmartEvim

43.496,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 43496.10
Samsung Kurutmalı Çamaşır Makinesi Wd11dg5b15beah

Satıcı: Sendekaldi Prime

43.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 43790.00
Samsung Wd11Dg5B15Beah 11 Kg/6 Kg Beyaz Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

44.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 44200.00
Samsung WD11DG5B15BEAH 1400 Devir 11 KG + 6 KG Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Smartevim

45.569,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 45569.07
Samsung Wd11Dg5B15Beah 11 Kg/6 Kg Beyaz Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: marketkolik

46.461,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 46461.87
Samsung WD11DG5B15BEAH Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Smartevim

47.335,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 47335.03
Samsung WD11DG5B15BEAH 1400 Devir 11 KG + 6 KG Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ

47.727,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 47727.59
Samsung WD11DG5B15BE 1400 Devir 11 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ | 14 yorum

48.341,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 48341.39
Samsung WD11DG5B15BEAH 11 Kg/6 Kg Beyaz Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: smartevim

48.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

9 48809
Samsung WD11DG5B15BE 1400 Devir 11 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Smartevim | 14 yorum

49.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 49879.00
Samsung WD11DG5B15BEAH Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Satıcı: Sendekaldı

50.255,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 50255.70
WD11DG5B15BE Beyaz 11 kg Yıkama 6 kg Kurutma 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi 53.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 53509
Samsung Wd11Dg5B15Beah 11 Kg 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi 57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 57999.00
WD11DG5B15BEAH Ecobubble™ AI Kurutmalı Çamaşır Makinesi 11 kg + 6 kg 59.523,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 59533

Samsung WD11DG5B15BEAH Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Samsung WD11DG5B15BEAH Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 74 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 48 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 54 lt
• Yıkama+Kurutma Su Tüketimi 90 lt
• Sıkma Sesi 72 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Ekstra Durulama Buharlı Temizleme LED Gösterge Yapay Zeka Enerji Modu
• Wi-Fi Desteği Var
• Köpük Tarama Var

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

KURUTMA

• Kurutma Var
• Kurutma Kapasitesi 6 Kg

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 28
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 15 dakika

Samsung WD11DG5B15BEAH Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.