Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok
Zaman Erteleme:
Var

Samsung WW11DB7B34GEAH Çamaşır Makinesi (Beyaz) Fiyatları

Samsung Ww11Db7B34Geah 11 Kg 1400 Devir Beyaz Çamaşır Makinesi

Satıcı: BEMBEYAZ SHOP

31.186,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 31186.49
Samsung Ww11Db7B34Geah 11 Kg 1400 Devir Beyaz Çamaşır Makinesi

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

31.942,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 31942.40
Samsung WW11DB7B34GEAH 11 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ

33.396,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 33396.00
Samsung WW11DB7B34GEAH 11 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: SCENTER

33.880,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 33880.67
Samsung WW11DB7B34GEAH Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ | 24 yorum

34.228,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 34228.65
Samsung WW11DB7B34GEAH Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: HOMEFORTECH | 24 yorum

34.316,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 34316.07
Samsung WW11DB7B34GEAH Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: Bizce Avm

34.389,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 34389.07
SAMSUNG WW11DB7B34GEAH A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ

34.485,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 34485.00
Samsung Ww11Db7B34Geah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz 36.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 36599.00
Samsung WW11DB7B34GEAH 11 Kg 1400 Devir Beyaz Çamaşır Makinesi

Satıcı: MediaMarkt

36.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 36600.00
SAMSUNG WW11DB7B34GEAH A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

Satıcı: Smartevim

37.053,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 37053.03
Samsung WW11DB7B34GEAH 11 Kg 1400 Devir Beyaz Çamaşır Makinesi

Satıcı: Marketkolik

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 37999.00
WW11DB7B34GEAH Beyaz 1440 Devir Çamaşır Makinesi 11 Kg 38.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 38509
Samsung Ww11db7b34geah 11 KG Çamaşır Makinesi 40.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 40849.00

Samsung WW11DB7B34GEAH Çamaşır Makinesi (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Samsung WW11DB7B34GEAH Çamaşır Makinesi Ürün Ailesi

Samsung WW11DB7B34GEAH Beyaz Çamaşır Makinesi Beyaz 31.186,49 TL
Samsung WW11DB7B34GBAH Siyah Çamaşır Makinesi Siyah 33.321,48 TL

Samsung WW11DB7B34GEAH Çamaşır Makinesi (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 74 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 42 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 54 lt
• Sıkma Sesi 72 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Buharlı Temizleme Yapay Zeka Enerji Modu Yapay Zeka Kontrolü
• Motor Türü DIT
• Wi-Fi Desteği Var
• Köpük Tarama Var

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 24
• Zaman Erteleme Var
• Ön Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 15 dakika

Samsung WW11DB7B34GEAH Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

Samsung WW11DB7B34GEAH Çamaşır Makinesi (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.