Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok
Zaman Erteleme:
Var

Samsung WW11DB8B95GBAH Çamaşır Makinesi Fiyatları

Samsung Ww11db8b95gbah 1400 Devir 11 Kg Çamaşır Makinesi ( Açıklamayı Okuyun)

Satıcı: Ulusal Avm

30.434,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 30434.30
Samsung WW11DB8B95GBAH 11 kg 1400 Devir Siyah Çamaşır Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA | 2 yorum

36.015,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 36015.18
Samsung WW11DB8B95GBAH 1400 Devir 11 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA

36.311,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 36311.20
Samsung WW11DB8B95GBAH 11 kg 1400 Devir Siyah Çamaşır Makinesi

Satıcı: TEKOBİZ | 2 yorum

36.326,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 36326.73
Samsung Ww11Db8B95Gbah 1400 Devir 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Big Mağaza

36.629,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 36629.10
Samsung Ww11db8b95gbah 1400 Devir 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA

37.315,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 37315.50
Samsung WW11DB8B95GBAH 1400 D 11 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: gizerler

38.310,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 38310.35
Samsung WW11DB8B95GBAH 1400 D 11 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: SCENTER | 1 yorum

38.780,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 38780.39
SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNESİ WW11DB8B95GBAH

Satıcı: GİZERLER

38.807,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 38807.00
Samsung Ww11Db8B95Gbah 1400 Devir 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Gizerler

38.883,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 38883.99
SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNESİ WW11DB8B95GBAH

Satıcı: Smartevim

41.709,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 41709.03
Samsung WW11DB8B95GBAH 1400 Devir 11 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Gizerler

41.963,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 41963.91
WW11DB8B95GBAH Siyah 1400 Devir Çamaşır Makinesi 11 kg 43.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 43709
Samsung Ww11Db8B95Gbah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Siyah 46.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 46899.00
Samsung Ww11db8b95gbah 11kg Çamaşır Makinesi 46.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 46899.00

Samsung WW11DB8B95GBAH Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Samsung WW11DB8B95GBAH Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 75 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 32 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 54 lt
• Sıkma Sesi 72 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Buharlı Yıkama Yapay Zeka Enerji Modu
• Motor Türü DIT
• Wi-Fi Desteği Var
• Köpük Tarama Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Su Kesik Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 21
• Zaman Erteleme Var
• Ön Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 15 dakika

Samsung WW11DB8B95GBAH Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.