Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok
Zaman Erteleme:
Var

Samsung WW11DB8B95GHAH Çamaşır Makinesi Fiyatları

SAMSUNG WW11DB8B95GHAH Bespoke AI Çamaşır Makinesi AI Yıkama 11kg - Beyaz

Satıcı: SmartTüketim | 57 yorum

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 34999.00
Samsung Ww11Db8B95Ghah 11 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: Samsung Türkiye

35.256,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 35256.60
Samsung WW11DB8B95GHAH 1400 Devir 11 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: SCENTER

37.301,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 37301.18
Samsung WW11DB8B95GHAH 1400 Devir 11 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: gizerler

37.315,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 37315.25
SAMSUNG WW11DB8B95GHAH Bespoke AI Çamaşır Makinesi AI Yıkama 11kg - Beyaz

Satıcı: SAMSUNG CENTER | 57 yorum

37.626,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 37626.14
Samsung Bespoke AI Çamaşır Makinesi WW11DB8B95GHAH ( 2025 )

Satıcı: GİZERLER

37.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 37799.00
Samsung Ww11Db8B95Ghah 11 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: Gizerler

37.873,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 37873.99
Samsung ÇAMAŞIR MAKİNESİ WW11DB8B95GHAH

Satıcı: Samsung Türkiye

39.174,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 39174.00
Samsung ÇAMAŞIR MAKİNESİ WW11DB8B95GHAH

Satıcı: Gizerler

40.873,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 40873.91
Bespoke AI WW11DB8B95GHAH 1400 Devir Çamaşır Makinesi 11 kg 41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 42009
Samsung Ww11Db8B95Ghah A Enerji Sınıfı 11kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz 44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 44999.00
Samsung Ww11db8b95ghah 11kg Çamaşır Makinesi 45.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 45219.00
Samsung Bespoke AI Çamaşır Makinesi WW11DB8B95GHAH ( 2025 )

Satıcı: Samsung Türkiye

59.402,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 59402.55

Samsung WW11DB8B95GHAH Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Samsung WW11DB8B95GHAH Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 75 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 32 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 54 lt
• Sıkma Sesi 72 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Buharlı Yıkama Yapay Zeka Enerji Modu
• Motor Türü DIT
• Wi-Fi Desteği Var
• Köpük Tarama Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Su Kesik Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 21
• Zaman Erteleme Var
• Ön Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 15 dakika

Samsung WW11DB8B95GHAH Çamaşır Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.