Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok
Zaman Erteleme:
Var

Teka WMK 40940 WH Çamaşır Makinesi Fiyatları

Teka WMK 40940 WH 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: BİG MAĞAZA | 13 yorum

17.669,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 17669.07
Teka WMK 40940 WH 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: DijitalAnkastre | 13 yorum

18.643,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 18643.00
Teka Wmk 40940 Wh Solo Çamaşır Makinesi

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

20.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 20700.00
Teka WMK 40940 WH SOLO ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Satıcı: Ankastre Grup

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 21000.00
Teka Wmk 40940 Wh 9 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: ANKASTREZONE

21.059,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 21059.10
TEKA WMK 40940 WH SOLO ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Satıcı: ANKASTREZONE

21.527,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 21527.08
Teka WMK 40940EU WH 9 Kg Kapasiteli 15 Programlı Beyaz Solo Çamaşır Makinesi

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

21.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 21850.00
TEKA WMK 40940 WH SOLO ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Satıcı: ANKASTREZONE

22.463,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 22463.05
TEKA WMK 40940 WH SOLO ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Satıcı: Dijital Ankastre

22.603,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 22603.48
Teka WMK 40940 WH SOLO ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Satıcı: ANKASTREZONE

23.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 23399.00

Teka WMK 40940 WH Çamaşır Makinesi Fiyat Geçmişi

Teka WMK 40940 WH Çamaşır Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 555 mm
• Ağırlık 61 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 49 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 50 lt
• Sıkma Sesi 76 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Ekstra Durulama Buharlı Temizleme

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var
• Dengesiz Yük Kontrolü Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 15
• Zaman Erteleme Var
• Ön Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 15 dakika

Teka WMK 40940 WH Çamaşır Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Çamaşır Makineleri

Teka WMK 40940 WH Çamaşır Makinesi Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Gürkan Öz Profil Resmi

23 yorum

Gürkan Öz Nerenin malı bu teka?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.