Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok
Zaman Erteleme:
Var

Uğur UCM 21014 B101 Çamaşır Makinesi (Beyaz) Fiyatları

Uğur UCM 21014 B101 10 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: Electro Beyaz Shop

22.686,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 22686.02
Uğur Ucm 21014 B101 10 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

22.938,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 22938.00
Ucm 21014 B101 1400 Devir 10 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: VEYİSOĞLU

23.624,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 23624.10
Uğur Ucm 21014 B101 10 kg Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: Veyisoğlu | 5 yorum

23.798,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 23798.70
Uğur UCM 21014 B101 10 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

23.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 23849.00
Uğur Ucm 21014 B101 10 Kg 1350 Devir Beyaz Çamaşır Makinesi

Satıcı: ÇETİNBAŞ GROUP

23.919,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 23919.08
Uğur Ucm 21014 B101 10 kg Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: ERBABOGLU | 5 yorum

24.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 24059.00
Uğur UCM 21014 B101 10 Kg 1350 Devir Beyaz Çamaşır Makinesi

Satıcı: ÇETİNBAŞ GROUP

24.298,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 24298.49
Uğur UCM 21014 B101 10 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: ElectroBeyazShop

24.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 24849.00
Uğur UCM 21014 B101 10 Kg 1350 Devir Beyaz Çamaşır Makinesi

Satıcı: GİZERLER

28.223,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 28223.00
Uğur UCM 21014 B101 1350 Devir 10 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: UmutTicaret

32.549,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 32549.07
UCM 21014 B101 1400 Devir 10 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: UmutTicaret

32.549,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 32549.07

Uğur UCM 21014 B101 Çamaşır Makinesi (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Uğur UCM 21014 B101 Çamaşır Makinesi Ürün Ailesi

Uğur UCM 21014 B101 Beyaz Çamaşır Makinesi Beyaz 22.686,02 TL
Uğur UCM 21014 G101 Gri Çamaşır Makinesi Gri 27.300,00 TL

Uğur UCM 21014 B101 Çamaşır Makinesi (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 530 mm
• Ağırlık 65 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 51 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 52 lt
• Sıkma Sesi 72 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kapı Menteşesi Yönü Sola

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 14
• Zaman Erteleme Var

Uğur UCM 21014 B101 Çamaşır Makinesi (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.