Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
1
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok
Sırt Desteği:
Yok

HP Renew Travel 2Z8A3AA 15.6" Sırt Çantası Fiyatları

Hp Renew Travel 15.6 Inç Bilgisayar Sırt Çantası Gri 2Z8A3AA

Satıcı: Ada Teknoloji | 65 yorum

1.138,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1138.98
HP 2Z8A3AA Renew Travel 15.6" Bilgisayar Sırt Çantası - Gri & Siyah

Satıcı: Gpn Teknoloji

1.184,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1184.54
HP PC 2Z8A3AA Sırt Çantası, 15.6 inç - Seyahat Çantası, Geri Dönüştürülmüş Malzemeler, Bavul Tutucu, Düzenleyici Bölmeler, Koyu Gri

Satıcı: GpnTeknoloji

1.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 1199
HP Renew Travel 15.6 İnç Bilgisayar Sırt Çantası Gri 2Z8A3Aa

Satıcı: GpnTeknoloji

1.214,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1214.10
HP Renew Travel 15.6 Inç Bilgisayar Sırt Çantası Gri 2z8a3aa 15 - 15,9 inç Beden

Satıcı: GpnTeknoloji

1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1259.00
HP Renew Travel 15.6 Inç Bilgisayar Sırt Çantası Gri 2Z8A3AA

Satıcı: GpnTeknoloji

1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1259.00
HP Renew Travel 15.6 İnç Bilgisayar Sırt Çantası Gri 2Z8A3Aa

Satıcı: VPBİLİSİM

1.394,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 1394.10
HP Renew Travel 15.6-inch Backpack - Black/Grey 2Z8A3AA

Satıcı: VPBİLİŞİM

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 1499.00
Hp Renew Travel 15.6 Inç Bilgisayar Sırt Çantası Gri 2Z8A3AA

Satıcı: Hepsiburada | 65 yorum

1.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 1679.00

HP Renew Travel 2Z8A3AA 15.6" Sırt Çantası Fiyat Geçmişi

HP Renew Travel 2Z8A3AA 15.6" Sırt Çantası Temel Özellikleri

Fermuar
1
Yok
Yan Mataralık:
Var
Tutma Sapı:
Var

HP Renew Travel 2Z8A3AA 15.6" Sırt Çantası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 430 mm
• Yükseklik 290 mm
• Derinlik 140 mm
• Ağırlık 650 gr
• Laptop Kapasitesi 15.6 inç
• Renk Siyah Gri
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Var
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

HP Renew Travel 2Z8A3AA 15.6" Sırt Çantası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.