5.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
2
Su Geçirmezlik:
Var
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok

Lenovo B210 GX40Q17227 15.6" Laptop Çantası (Gri) Fiyatları

Lenovo B210 Toploader GX40Q17227 15.6" Notebook Sırt Çantası Gri

Satıcı: n11

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 399.00
Lenovo Case 15.6 Inç Toploader B210 Notebook Sırt Çantası Gri GX40Q17227

Satıcı: Hepsiburada | 3860 yorum

499,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 509
Lenovo B210 Toploader GX40Q17227 15.6" Notebook Sırt Çantası Gri

Satıcı: teknosa

584,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 584.03
Lenovo Case 15.6 Inç Toploader B210 Notebook Sırt Çantası Gri GX40Q17227

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 3860 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 599.00
LENOVO Gx40q17227 Case 15.6" Toploader B210 Notebook Sırt Çantası Gri

Satıcı: emarket

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 599.00
Lenovo 15,6" B210 Notebook Sırt Çantası Gri, GX40Q17227

Satıcı: Bodrum Atlas Elektronik

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 599.00
LENOVO Gx40q17227 Case 15.6" Toploader B210 Notebook Sırt Çantası Gri

Satıcı: Betaplus

619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 619.00
Lenovo Case B210 15.6" Notebook Sırt Çantası - Gri

5 yorum

599,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 609
Lenovo Gx40q17227 Case 15.6" Toploader B210 Gri Notebook Sırt Çantası 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 609
Lenovo 15,6" B210 Notebook Sırt Çantası Gri, GX40Q17227

Satıcı: Bluewise Teknoloji

695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 695.00
Lenovo 15,6" B210 Notebook Sırt Çantası Gri, Gx40q17227

Satıcı: ElitStore

921,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 921.20

Lenovo B210 GX40Q17227 15.6" Laptop Çantası (Gri) Fiyat Geçmişi

Lenovo B210 GX40Q17227 15.6" Laptop Çantası Ürün Ailesi

Lenovo B210 GX40Q17227 15.6 Gri 399,00 TL
Lenovo B210 GX40Q17228 15.6 Haki 584,03 TL

Lenovo B210 GX40Q17227 15.6" Laptop Çantası (Gri) Temel Özellikleri

Fermuar
2
Var
Yok
Sırt Desteği:
Yok
Yan Mataralık:
Yok
Tutma Sapı:
Var

Lenovo B210 GX40Q17227 15.6" Laptop Çantası (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model B210
• Çanta Tipi Laptop Çantası
• Kullanım Alanı Sırt
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Dış Malzeme Polyester
• Ana Cep Sayısı 2
• Laptop Gözü Var
• Su Geçirmezlik Var
• Diğer Özellikler Köpük Yastıklı Laptop Cebi

TASARIM

• Genişlik 340 mm
• Yükseklik 455 mm
• Derinlik 150 mm
• Ağırlık 453 gr
• Laptop Kapasitesi 15.6 inç
• Renk Gri
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Yok
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Lenovo B210 GX40Q17227 15.6" Laptop Çantası (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.