Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
2
Su Geçirmezlik:
Var
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok

Lenovo Everyday B515 15.6" Sırt Çantası Fiyatları

Lenovo B515 15.6" Notebook Sırt Çantası Gri GX40Q75217

Satıcı: Hepsiburada | 441 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 699.00
LENOVO GX40Q75217 B515 15.6" Everyday Notebook Sırt Çantası - Gri 600 gr Beden

Satıcı: Ness Markt

829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 829.00
LENOVO GX40Q75217 B515 15.6" Everyday Notebook Sırt Çantası - Gri 600 gr Beden

Satıcı: LUXSTONE

841,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 841.50
Lenovo B515 15.6" Notebook Sırt Çantası Gri GX40Q75217

Satıcı: Küçükbey Teknoloji ve Aksesuar | 441 yorum

850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 850.00
LENOVO 15.6" Laptop Çantası TB515 Siyah

Satıcı: TM-MARKET

898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 908
Lenovo GX40Q75215 B515 15.6" Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: hirateknoloji

929,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 929.71
Lenovo GX40Q75217 B515 15.6" Everyday Notebook Sırt Çantası Gri

Satıcı: mediamarkt

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 950.00
Lenovo B515 GX40Q75215 15.6 Laptop Sırt Çantası

Satıcı: Bluewise Teknoloji

995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 995.00
Lenovo Laptop Everday Backpack "15.6" Notebook Sırt Çantası- Siyah

3 yorum

999,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 1009
Lenovo 15.6" Laptop Everyday Backpack B515 Gri 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1009
Lenovo 15.6” Laptop Everyday Backpack B515 Siyah 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 1009
Lenovo GX40Q75215 B515 CASE 15.6 SIRT Çantası – Siyah

Satıcı: ESMEL AVM

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 1299.00

Lenovo Everyday B515 15.6" Sırt Çantası Fiyat Geçmişi

Lenovo Everyday B515 15.6" Sırt Çantası Temel Özellikleri

Fermuar
2
Var
Yok
Sırt Desteği:
Yok
Yan Mataralık:
Var
Tutma Sapı:
Var

Lenovo Everyday B515 15.6" Sırt Çantası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 253 mm
• Yükseklik 375 mm
• Derinlik 22.7 mm
• Ağırlık 700 gr
• Laptop Kapasitesi 15.6 inç
• Renk Siyah
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Var
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Lenovo Everyday B515 15.6" Sırt Çantası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.