Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 349.00 Lenovo GX40Z50941 14" Urban Sleeve Notebook KılıfSatıcı: n11
449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 449.00 LENOVO Gx40z50941 14" Urban Sleeve Notebook Kılıf Gri 14 BedenSatıcı: Trendyol
497,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 507 Lenovo Urban Sleeve Case 14" Notebook Çantası 499,00 TL + 29,90 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 509 Lenovo 14 Inç Urban Kılıf Çanta Gri GX40Z50941 - 374*255*30 mmSatıcı: haveForce | 46 yorum
850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 850.00 LENOVO Urban Sleeve, 14" Laptop Çantası, Gx40z50941, Kömür Grisi 15Mt-0,92mm BedenSatıcı: PHİGO
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 999.00