Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
1
Su Geçirmezlik:
Var
Omuz Askısı:
Var
Bağlama Kemeri:
Yok

Lenovo T210 15.6" Laptop Çantası Fiyatları

LENOVO Gx40q17231 Case 15.6" Toploader T210 Notebook Çantası Gri

Satıcı: Trendyol

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 399.00
LENOVO Gx40q17232 Case 15.6" Toploader T210 Notebook Çantası - Yeşil 15,6 Beden

Satıcı: Trendyol

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 399.00
Lenovo Case 15.6" Toploader T210 Taşınabilir Bilgisayar Çantası Gri GX40Q17231

Satıcı: Hepsiburada | 2720 yorum

399,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 409
Lenovo Toploader T210 GX40Q17231 15.6" Taşınabilir Laptop Çantası Gri

Satıcı: Aykstore

580,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 580.50
Lenovo GX40Q17231 Case 15.6" Toploader T210 Notebook Çantası Gri

Satıcı: Bodrum Atlas Elektronik

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 599.00
Lenovo Toploader T210 GX40Q17231 15.6" Taşınabilir Laptop Çantası Gri

Satıcı: vizyonmagaza

600,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 600.26
Lenovo Case 15.6" Toploader T210 Taşınabilir Bilgisayar Çantası Gri GX40Q17231

Satıcı: vizyon pazarlama | 2720 yorum

645,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 645.00
Lenovo Toploader T210 15.6" Notebook Çantası - Gri 619,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 629
Lenovo Gx40q17231 Case 15.6" Toploader T210 Gri Taşınabilir Bilgisayar Çantası 619,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 629
Lenovo Gx40q17232 Case 15.6" Toploader T210 Yeşil Taşınabilir Bilgisayar Çantası 639,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 649
Lenovo Toploader T210 15.6" Notebook Çantası - Mavi

2 yorum

649,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 659
Lenovo 15,6" T210 Notebook Çantası Gri, GX40Q17231

Satıcı: Altın Mobilya

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 899.00

Lenovo T210 15.6" Laptop Çantası Fiyat Geçmişi

Lenovo T210 15.6" Laptop Çantası Ürün Ailesi

Lenovo T210 15.6" Laptop Çantası Temel Özellikleri

Fermuar
1
Var
Yok
Sırt Desteği:
Yok
Yan Mataralık:
Yok
Tutma Sapı:
Var

Lenovo T210 15.6" Laptop Çantası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model T210
• Çanta Tipi Laptop Çantası
• Kullanım Alanı El ve Omuz
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Dış Malzeme Tekstil
• Ana Cep Sayısı 1
• Laptop Gözü Var
• Su Geçirmezlik Var
• Diğer Özellikler Taşıma Askısı

TASARIM

• Genişlik 400 mm
• Yükseklik 300 mm
• Derinlik 55 mm
• Ağırlık 435 gr
• Laptop Kapasitesi 15.6 inç
• Renk Haki
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Yok
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Var
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Var

Lenovo T210 15.6" Laptop Çantası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.