Kullanım Alanı:
El
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
1
Su Geçirmezlik:
Var
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok

Lenovo Urban Sleeve 15.6" Kılıf Fiyatları

Lenovo 15.6" Urban Laptop Kılıfı GX40Z50942 Gri

Satıcı: Veriko

449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 459
Lenovo 15.6" Urban Laptop Kılıfı GX40Z50942 Gri

Satıcı: Kraft Online

449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 459
Lenovo 15.6" Urban Sleeve Case GX40Z50942

Satıcı: vizyon pazarlama | 309 yorum

675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 675.00
Lenovo GX40Z50942 15.6" Urban Laptop Kılıfı Gri

Satıcı: vizyonmagaza

689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 689.00
Lenovo 15.6" Urban Sleeve Case GX40Z50942

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 309 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 699.00
LENOVO Urban Sleeve Case 15.6" Notebook Çantası

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 3 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 699.00
Lenovo Urban Sleeve Case 15.6" Notebook Çantası

1 yorum

699,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 709
Lenovo Gx40z50942 15.6" Koyu Gri Urban Notebook Kılıfı 699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 709
LENOVO 15.6" Urban Gx40z50942 Sleeve Case Notebook Kılıf Gri

Satıcı: MayTek Home

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 899.00
Lenovo GX40Z50942 15.6" Urban Laptop Kılıfı Gri

Satıcı: Gelecek_Market

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 900.00
Lenovo 15.6" Urban GX40Z50942 Sleeve Case Notebook Kılıf Gri

Satıcı: Kraft online

1.036,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 1036.90

Lenovo Urban Sleeve 15.6" Kılıf Fiyat Geçmişi

Lenovo Urban Sleeve 15.6" Kılıf Temel Özellikleri

El
Fermuar
1
Var
Yok
Sırt Desteği:
Yok
Yan Mataralık:
Yok
Tutma Sapı:
Yok

Lenovo Urban Sleeve 15.6" Kılıf Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Urban Sleeve
• Çanta Tipi Kılıf
• Kullanım Alanı El
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Dış Malzeme Tekstil
• Ana Cep Sayısı 1
• Laptop Gözü Var
• Su Geçirmezlik Var

TASARIM

• Genişlik 395 mm
• Yükseklik 270 mm
• Derinlik 28 mm
• Ağırlık 288 gr
• Laptop Kapasitesi 15.6 inç
• Renk Gri
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Yok
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Yok
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Lenovo Urban Sleeve 15.6" Kılıf Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.