Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
1
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok
Sırt Desteği:
Yok
Yan Mataralık:
Yok

Nike Elemental Backpack Sırt Çantası Fiyatları

Nike Sırt Çantası Nk Elmntl Bkpk Hbr Dd0559-010 (550535918)-Siyah

Satıcı: çantalimanı | 12 yorum

1.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 1090.00
Nike Sırt Çantası Nk Elmntl Bkpk Hbr Dd0559-010 (550535918)-Siyah

Satıcı: dagshop

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 1399.00
Nike Günlük Kullanıma Uygun Sırt Çantası Okul Çantası

Satıcı: Leora Store

1.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1849.00
Nike Sırt Çantası (21L) Elemental DD0559-020 Krem Standart Beden

Satıcı: Munesso

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1949.00
Nike Elementel FA21 DD0559-010 Siyah Unisex Çanta

Satıcı: Bi Kamp

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 2099.00
Nike Sırt Ve Okul Çantası 21L 48,5 Cm (Y) x 30,5 Cm (G) x 15 Cm (D) Unisex Sırt Çantası Dd0559-010-2

Satıcı: markacantavaliz

2.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 2200
Nike Sırt Ve Okul Çantası 21L 48,5 Cm (Y) x 30,5 Cm (G) x 15 Cm (D) Unisex Sırt Çantası Dd0559-010-3

Satıcı: markacantavaliz

2.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 2200
Nike Elementel Fa21 Dd0559-010 Siyah Unisex Çanta DD0559-010, Siyah

Satıcı: markacantavaliz

2.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 2200
Nike Elementel FA21 DD0559-010 Siyah Unisex Çanta

Satıcı: Sparksole

2.293,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 2293.30

Nike Elemental Backpack Sırt Çantası Fiyat Geçmişi

Nike Elemental Backpack Sırt Çantası Temel Özellikleri

Fermuar
1
Yok
Tutma Sapı:
Var

Nike Elemental Backpack Sırt Çantası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 305 mm
• Yükseklik 485 mm
• Derinlik 150 mm
• Hacim 21 Litre
• Renk Siyah Beyaz
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Yok
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Nike Elemental Backpack Sırt Çantası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.