Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
2
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok
Sırt Desteği:
Var
Yan Mataralık:
Var

Nike Nk Elmntl Bkpk 2.0 Sırt Çantası (Beyaz / Siyah) Fiyatları

Nike Elemental 2.0 Backpack BA5876-082 Sırt Çantası 001 siyah

Satıcı: alpigroup

1.009,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 1009.24
Nike Elemental 2.0 Backpack Unisex Siyah Sırt Çantası BA5876-082

Satıcı: Elso Aren Sports

1.028,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 1028.99
Nike Elemental Backpack Siyah 21 Litre Okul Çantası

Satıcı: Elso Aren Sports

1.049,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 1049.99
Nike Elemental 2.0 Backpack BA5876-082 Sırt Çantası 001 siyah

Satıcı: çantalimanı

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1149.00
Nike Nk Elmntl Bkpk - 2.0 Unisex Sırt Çantası 48x30x15 cm Siyah Renkli Güvenli Depolama

Satıcı: SPORİCA

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 1299.00
Nike Elemental Sırt Çantası BA5876 Siyah Renkli Modern Tasarım ile Kullanıma Uygun

Satıcı: SPORİCA

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 1299.00
Nike Elemental Backpack 2.0 Sırt Çantası BA5876-082-

Satıcı: REKOR SPORT

2.016,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2016.32
Nike Elemental Backpack 2.0 Sırt Çantası BA5876-082-

Satıcı: Hopea

2.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2060.00
Nike Üniseks Sportswear kısa kollu tişört (tekli paket)

Satıcı: markacantavaliz

2.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 2200

Nike Nk Elmntl Bkpk 2.0 Sırt Çantası (Beyaz / Siyah) Fiyat Geçmişi

Nike Nk Elmntl Bkpk 2.0 Sırt Çantası (Beyaz / Siyah) Temel Özellikleri

Fermuar
2
Yok
Var
Tutma Sapı:
Var

Nike Nk Elmntl Bkpk 2.0 Sırt Çantası (Beyaz / Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 305 mm
• Yükseklik 485 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Siyah Beyaz
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Var
• Sırt Desteği Var
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Nike Nk Elmntl Bkpk 2.0 Sırt Çantası (Beyaz / Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.