Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
1
Su Geçirmezlik:
Yok
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok
Sırt Desteği:
Yok

Nike Sportswear Futura 365 Sırt Çantası Fiyatları

Nike Sportswear Futura 365 Mini, Unisex, Siyah, Bir Boyutu

Satıcı: Updigo

1.177,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1187.56
Nike W Nsw Futura 365 Mını Bkpk Kadın Siyah Sırt Çantası - CW9301

Satıcı: updigo

1.107,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1107.96
Nike NSW Futura 365 Mini CW9301-010 Siyah Unisex Mini Sırt Çantası

Satıcı: UPDİGO

1.325,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 1325.92
Nike W Nsw Futura 365 Mını Bkpk Kadın Siyah Sırt Çantası - CW9301

Satıcı: samuraysport

1.416,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 1416.82
Nike NSW Futura 365 Mini CW9301-010 Siyah Unisex Mini Sırt Çantası

Satıcı: Samuray Sport

1.469,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 1469.30
Nike Sırt Çantası (6L) Sportswear Futura 365 Siyah Cw9301-010

Satıcı: markacantavaliz

1.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 1900
Nike W Nsw Futura 365 Mini Bkpk Kadın Mini Sırt Çantası CW9301-010-Siyah - Siyah - Standart

Satıcı: updigo | 17 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 1999.00
Nike Sportswear Futura 365 Mini Sırt Çantası CW9301-010 Renkli Kullanışlı Tasarım 25x20x10 cm

Satıcı: ZİRVE ÇANTA

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 1999.00
Nike Sırt Çantası (6L) Sportswear Futura 365 Siyah CW9301-010 Standart Beden

Satıcı: REKOR SPORT

2.007,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2007.07
Nike Sırt Çantası (6L) Sportswear Futura 365 Siyah CW9301-010 Standart Beden

Satıcı: HKN Sportswear

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2399.20

Nike Sportswear Futura 365 Sırt Çantası Fiyat Geçmişi

Nike Sportswear Futura 365 Sırt Çantası Temel Özellikleri

Fermuar
1
Yok
Yan Mataralık:
Var
Tutma Sapı:
Var

Nike Sportswear Futura 365 Sırt Çantası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Sportswear Futura 365
• Çanta Tipi Sırt Çantası
• Kullanım Alanı Sırt ve El
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Dış Malzeme Polyester
• Ana Cep Sayısı 1
• Laptop Gözü Yok
• Su Geçirmezlik Yok

TASARIM

• Genişlik 200 mm
• Yükseklik 250 mm
• Derinlik 100 mm
• Renk Siyah Beyaz
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Var
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Nike Sportswear Futura 365 Sırt Çantası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.