Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
5
Su Geçirmezlik:
Yok
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok

Samsonite Guard IT 2.0 CM5-01-005 14.1" Laptop Çantası (14.1 inç) Fiyatları

Samsonite Guard It 2.0 Cm5-01-005 Mavi 14.1'' Laptop Sırt Çantası Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

2.659,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2659.10
Samsonite CM5-01-005 Guard IT 2.0 Notebook Sırt Çantası, Lacivert, 14.1"

Satıcı: Cool & Heat

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 3309
Samsonite CM5-01-005 14.1'' Notebook Sırt Çantası

Satıcı: netsipariş

3.480,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 3480.60
Samsonite CM5-01-005 14.1" Guard IT 2.0 Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: mhazi | 85 yorum

3.743,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 3743.64
Samsonite Cm5-01-005 14.1" Guard It 2.0 Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: onmarktr

3.839,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 3839.32
Samsonite CM5-01-005 14.1'' Notebook Sırt Çantası

Satıcı: Mavilim Elektronik

4.083,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 4083.19
Samsonite Cm5-01-005 14.1" Guard It 2.0 Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: Netsiparis

4.159,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 4159.60
Samsonite Cm5-01-005 14.1 Inç Guard It 2.0 Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: NETSİPARİS

4.358,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4358.90
Samsonite CM5-01-005 14.1" Guard IT 2.0 Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: NETSİPARİS

4.405,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 4405.50
Samsonite Cm5-01-005 14.1" Guard It 2.0 Mavi Notebook Sırt Çantası 4.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 4449.00
Samsonite CM5-01-005 14.1" Guard IT 2.0 Notebook Sırt Çantası Mavi 15 - 15,9 inç Beden

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

4.754,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 4754.62
Samsonite 14.1" Guard İt 2.0 Notebook Sırt Çantası Mavi Cm5-01-005 - YOk

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

4.910,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 4910.47
Samsonite CM5-01-005 14.1" Guard IT 2.0 Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: SMALLMAN

5.537,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 5547.8

Samsonite Guard IT 2.0 CM5-01-005 14.1" Laptop Çantası (14.1 inç) Fiyat Geçmişi

Samsonite Guard IT 2.0 CM5-01-005 14.1" Laptop Çantası Ürün Ailesi

Samsonite Guard IT 2.0 CM5-01-005 14.1" Laptop Çantası (14.1 inç) Temel Özellikleri

Fermuar
5
Yok
Sırt Desteği:
Var
Yan Mataralık:
Var
Tutma Sapı:
Var

Samsonite Guard IT 2.0 CM5-01-005 14.1" Laptop Çantası (14.1 inç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Guard
• Çanta Tipi Laptop Çantası
• Kullanım Alanı Sırt
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Dış Malzeme Tekstil
• Ana Cep Sayısı 5
• Laptop Gözü Var
• Su Geçirmezlik Yok
• Diğer Özellikler Taşıma Askısı

TASARIM

• Genişlik 290 mm
• Yükseklik 400 mm
• Derinlik 180 mm
• Ağırlık 700 gr
• Laptop Kapasitesi 14.1 inç
• Renk Mavi
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Var
• Sırt Desteği Var
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Samsonite Guard IT 2.0 CM5-01-005 14.1" Laptop Çantası (14.1 inç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.