Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
2
Su Geçirmezlik:
Var
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok

Samsonite KF9-01-003 14.1" Sırt Çantası Fiyatları

Samsonite KF9-01-003 14.1" Mysight USB Girişli Notebook Sırt Çantası, Mavi

Satıcı: Veriko

4.393,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 4403.99
Samsonite KF9-01-003 14.1" Mysight Notebook Sırt Çantası Mavi - Tek Ebat

Satıcı: Hepsiburada | 17 yorum

5.372,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 5372.41
Samsonite Kf9-01-003 14.1 Inç Mysi̇Ght Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 5499.00
Samsonite Kf9-01-003 14.1" Mysight Usb Girişli Notebook Sırt Çantası MaVİ

Satıcı: netsipariş

5.727,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 5727.20
Samsonite Kf9-01-003 14.1" Mysight Usb Girişli Notebook Sırt Çantası MaVİ

Satıcı: SMALLMAN

6.005,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 6005.15
Samsonite Kf9-01-003 14.1" Mysight Usb Girişli Notebook Sırt Çantası MaVİ

Satıcı: Teknozon

6.649,05 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 6659.05
Samsonite Kf9-01-003 14.1" Mysight Usb Girişli Notebook Sırt Çantası MaVİ

Satıcı: Mavilim Elektronik

6.781,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 6781.22
Samsonite KF9-01-003 14.1" Mysight USB Girişli Notebook Sırt Çantası

Satıcı: duzeygroup

6.860,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 6860.29
Samsonite KF9-01-003 14.1" Mysight USB Girişli Notebook Sırt Çantası

Satıcı: Netsiparis

6.883,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 6883.60
Samsonite Kf9-01-003 14.1 Inç Mysi̇Ght Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: NETSİPARİS

6.993,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 6993.60
Samsonite Kf9-01-003 14.1" Mysight Usb Girişli Notebook Sırt Çantası MaVİ

Satıcı: Gabk

6.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 6998.00
Samsonite KF9-01-003 14.1" Mysight USB Girişli Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: Lugo

7.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 7149.00
SAMSONITE KF9-01-003 MYSİGHT USB GİRİŞLİ NOTEBOOK SIRT ÇANTASI 14.1" - MAVİ 7.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 7149.00
Samsonite 14.1" Mysight Usb Girişli Notebook Sırt Çantası Mavi Kf9-01-003 - YOk

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

7.845,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 7845.48

Samsonite KF9-01-003 14.1" Sırt Çantası Fiyat Geçmişi

Samsonite KF9-01-003 14.1" Sırt Çantası Temel Özellikleri

Fermuar
2
Var
Yok
Sırt Desteği:
Yok
Yan Mataralık:
Var
Tutma Sapı:
Var

Samsonite KF9-01-003 14.1" Sırt Çantası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model KF9-01-003
• Çanta Tipi Sırt Çantası
• Kullanım Alanı Sırt ve El
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Dış Malzeme Tekstil
• Ana Cep Sayısı 2
• Laptop Gözü Var
• Su Geçirmezlik Var
• Diğer Özellikler Taşıma Askısı USB Giriş

TASARIM

• Genişlik 280 mm
• Yükseklik 400 mm
• Derinlik 135 mm
• Ağırlık 900 gr
• Laptop Kapasitesi 14.1 inç
• Renk Siyah Mavi
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Var
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Samsonite KF9-01-003 14.1" Sırt Çantası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.