Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
2
Su Geçirmezlik:
Var
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok

Samsonite KH8-14-001 14.1" Sırt Çantası Fiyatları

Samsonite KH8-14-001 14.1 STACKD BIZ Notebook Sırt Çantası Mint Yeşili

Satıcı: Amazon.com.tr

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6009
Samsonite Kh8-14-001 14.1 Inç Stackd Biz Notebook Sırt Çantası Açık Yeşil

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 5999.00
Samsonite KH8-14-001 14.1" STACKD BIZ Notebook Sırt Çantası Mint Yeşili

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 6999.00
Samsonite 14.1" STACKD BIZ Notebook Sırt Çantası, Laptop Sırt Çantası Mint Yeşili

Satıcı: MRY PSA PREMİUM

7.235,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 7235.00
Samsonite KH8-14-001 14.1" Laptop Sırt Çantası

Satıcı: Mavilim Elektronik

7.592,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 7592.75
Samsonite KH8-14-001 14.1" STACKD BIZ Notebook Sırt Çantası, Laptop Sırt Çantası Mint Yeşili

Satıcı: Teknozon

7.551,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 7561.55
Samsonite 14.1" STACKD BIZ Notebook Sırt Çantası, Laptop Sırt Çantası Mint Yeşili

Satıcı: Net Aksesuar Bilişim

7.957,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 7957.95
Samsonite KH8-14-001 14.1" Laptop Sırt Çantası

Satıcı: Net Aksesuar Bilişim

7.957,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 7957.95
Samsonıte Kh8-14-001 14.1 Stackd Bız Notebook Sırt Çantası Mint Yeşili

Satıcı: Net Aksesuar Bilişim

7.958,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7958.00
Samsonite KH8-14-001 14,1 Stackd Bız Notebook Sırt Çantası Mint Yeşili

Satıcı: SMALLMAN

8.322,46 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 8332.46
Samsonite 14,1 Inc Stackd Bız Notebook Sırt Çantası Mint Yeşili Kh8-14-001 - YOk

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

8.778,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 8778.36

Samsonite KH8-14-001 14.1" Sırt Çantası Fiyat Geçmişi

Samsonite KH8-14-001 14.1" Sırt Çantası Temel Özellikleri

Fermuar
2
Var
Yok
Sırt Desteği:
Yok
Yan Mataralık:
Yok
Tutma Sapı:
Var

Samsonite KH8-14-001 14.1" Sırt Çantası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model KH8-14-001
• Çanta Tipi Sırt Çantası
• Kullanım Alanı Sırt ve El
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Dış Malzeme Tekstil
• Ana Cep Sayısı 2
• Laptop Gözü Var
• Su Geçirmezlik Var
• Diğer Özellikler Taşıma Askısı USB Giriş

TASARIM

• Genişlik 300 mm
• Yükseklik 425 mm
• Derinlik 180 mm
• Ağırlık 1 kg
• Laptop Kapasitesi 14.1 inç
• Hacim 15 Litre
• Renk Yeşil
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Yok
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Samsonite KH8-14-001 14.1" Sırt Çantası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.