Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
2
Su Geçirmezlik:
Yok
Omuz Askısı:
Var
Bağlama Kemeri:
Yok

Samsonite Qibyte 16N-09-001 14.1" Laptop Çantası Fiyatları

Samsonite 16N-09-001 Qibyte Notebook El Çantası, 14.1", Antrasit

Satıcı: Teknopusula

3.515,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 3525.5
Samsonite Qibyte Antrasit 16N-09-001 14.1' Notebook Çantası

Satıcı: netsipariş

3.515,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 3515.50
Samsonite Qibyte Antrasit 16N-09-001 14.1' Notebook Çantası

Satıcı: Technobag

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 3699.00
Samsonite 16N-09-001 14.1" Qibyte Notebook Çantası Antrasit

Satıcı: EN UYGUN HEP UYGUN | 43 yorum

3.877,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 3877.05
Samsonite 16N-09-001 14.1" Qibyte Notebook Çantası Antrasit

Satıcı: Hepsiburada | 43 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 3999.00
Samsonite 16N-09-001 Qibyte Notebook El Çantası, Antrasit

Satıcı: netaksesuarbilisim

4.226,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 4226.50
Samsonite 16N-09-001 Qibyte Notebook El Çantası, Antrasit

Satıcı: duzeygroup

4.265,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 4265.69
Samsonite 16N-09-001 14.1 Inç Qibyte Notebook Çantası Füme

Satıcı: NETSİPARİS

4.401,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 4401.40
Samsonite 16N-09-001 14.1"Antrasit Qibyte Notebook Çantası M Beden

Satıcı: Net Aksesuar Bilişim

4.696,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4696.11
Samsonite 16N-09-001 Qibyte Notebook Çantası 14.1"- Antrasit 4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 4699.00
Samsonite 16N-09-001 14.1"Antrasit Qibyte Notebook Çantası

Satıcı: Gabk

4.704,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4704.25
Samsonite 16N-09-001 14.1 Inç Qibyte Notebook Çantası Füme

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 4799.00
Samsonite 16N-09-001 14.1"Antrasit Qibyte Notebook Çantası

Satıcı: SMALLMAN

5.286,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5286.78
Samsonite 16n-09-001 14.1" Antrasit Qibyte Notebook Çantası 7.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 7069.00

Samsonite Qibyte 16N-09-001 14.1" Laptop Çantası Fiyat Geçmişi

Samsonite Qibyte 16N-09-001 14.1" Laptop Çantası Temel Özellikleri

Fermuar
2
Yok
Var
Yok
Sırt Desteği:
Yok
Yan Mataralık:
Yok
Tutma Sapı:
Var

Samsonite Qibyte 16N-09-001 14.1" Laptop Çantası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 400 mm
• Yükseklik 290 mm
• Derinlik 95 mm
• Ağırlık 600 gr
• Laptop Kapasitesi 14.1 inç
• Renk Gri Antrasit
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Yok
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Var
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Var

Samsonite Qibyte 16N-09-001 14.1" Laptop Çantası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.