Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Yüzey Tipi:
Malzeme Tipi:
Paslanmaz Çelik
Sap Tipi:
Sap Formu:

Arsel Venüs 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Arsel Venüs Titanyum Rose 84 Parça Kutulu Çatal Bıçak Takımı 4 mm

Satıcı: burakzuccaciye

5.368,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 5378
ARSEL VENÜS 44 MM 84 PARÇA 12 KİŞİLİK ÇATAL KAŞIK TAKIMI

Satıcı: Parla Kitchen

5.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 5649
Arsel Venüs 84 Parça Kutulu Çatal Bıçak Takımı

Satıcı: Burak Züccaciye

6.141,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 6141.00
Arsel Venüs 84 Parça Kutulu Çatal Bıçak Takımı

Satıcı: Burakzüccaciye

6.174,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6174.10
Arsel Venüs Titanyum Rose 84 Parça Kutulu Çatal Bıçak Takımı 4 mm 6.229,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 6239
Arsel Venüs Titanyum Rose 84 Parça Kutulu Çatal Bıçak Takımı 4 mm

Satıcı: Burak Züccaciye

6.316,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 6316.00
Arsel Venüs Titanyum Rose 84 Parça Kutulu Çatal Bıçak Takımı 4 Mm

Satıcı: Burakzüccaciye

6.318,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6318.60
Arsel Venüs 84 Parça Kutulu Çatal Bıçak Takımı 6.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 6590.00
Arsel Venüs 84 Parça Kutulu Çatal Bıçak Takımı 6.561,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 6571
Arsel Venüs Sade Paslanmaz Çelik 12 Kişilik 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Kutulu 18/10 - 4mm - Gümüş

Satıcı: Parla Kitchen

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 7999.00

Arsel Venüs 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyat Geçmişi

Arsel Venüs 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Temel Özellikleri

Paslanmaz Çelik

Arsel Venüs 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Yemek Çatalı 12 Adet
• Yemek Kaşığı 12 Adet
• Yemek Bıçağı 12 Adet
• Tatlı Çatalı 12 Adet
• Tatlı Kaşığı 12 Adet
• Tatlı Bıçağı 12 Adet
• Çay/Kahve Kaşığı 12 Adet

Arsel Venüs 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.