Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Seri:
Yüzey Tipi:
Malzeme Tipi:
Paslanmaz Çelik
Sap Tipi:
Sap Formu:
Sandık/Çanta:

Aryıldız Vogue 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Aryıldız 89 Parça Vogue Çatal Kaşık Bıçak Set

Satıcı: Tahtstore

6.714,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 6714.15
Aryıldız Vogue 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti

Satıcı: Buevin

9.024,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 9024.05
Aryıldız Vogue 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Seti 9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 9499.00
Aryıldız Vogue 89 Parça Kutulu Yemek Takımı

Satıcı: Damla Züccaciye Home

9.752,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 9752.00
Aryıldız Çatal Kaşık Bıçak Takımı 89 Parça Clasıc Vogue

Satıcı: Ersan Home

10.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 10799.10
Aryıldız Vogue 89 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: Güzel Home

11.980,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 11990
Ar Yıldız Ar Yıldız Vogue 89 Parça Mobilya Yemek Takım

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 16009
Aryıldız Vogue 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı, Beyaz, 12 Kişilik Set

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK EŞYALARI

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 16009
Aryıldız Vogue 89 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı - Gümüş

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 15999.00
Aryıldız 89 Parça Kutulu Vogue Çatal Kaşık Bıçak Takımı 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 15999.00

Aryıldız Vogue 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyat Geçmişi

Aryıldız Vogue 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Ürün Ailesi

Aryıldız Vogue 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Temel Özellikleri

Seri:
Paslanmaz Çelik

Aryıldız Vogue 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Yemek Çatalı 12 Adet
• Yemek Kaşığı 12 Adet
• Yemek Bıçağı 12 Adet
• Tatlı Çatalı 12 Adet
• Tatlı Kaşığı 12 Adet
• Tatlı Bıçağı 12 Adet
• Çay/Kahve Kaşığı 12 Adet
• Kepçe 1 Adet
• Servis Çatalı Var
• Servis Kaşığı Var
• Pasta Spatulası Var
• Delikli Servis Kaşığı Var

Aryıldız Vogue 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.