Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Yüzey Tipi:
Makinede Yıkanabilme:
Var
Malzeme Tipi:
Paslanmaz Çelik
Sap Tipi:
Sap Formu:

Emsan Alya 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Emsan Çatal Kaşık Bıçak Takımı 84 Parça Premium Alya

Satıcı: BALTACIOĞLU ZÜCCACİYE

7.224,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 7224.15
Emsan Alya 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Lüks Kut Gümüş

Satıcı: efes-home

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 8199.00
Emsan Çatal Kaşık Bıçak Takımı 84 Parça Premium Alya

Satıcı: Evcimo Home

8.695,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 8695.65
Emsan Alya 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Lüks Kut Gümüş

Satıcı: MerveAvm

9.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 9179.00
Emsan Alya 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Lüks Kutulu

Satıcı: Evcimo Home

9.195,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 9195.40
Emsan Alya 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Lüks Kutulu

Satıcı: Merve Avm

9.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 9489
Emsan Alya 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Paslanmaz Çelik Kutulu Set

Satıcı: Evcimo Home

9.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 9995.00
Emsan Alya 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Lüks Kutulu 9.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9995.00
Emsan Alya 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Lüks Kutulu 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 9999.00

Emsan Alya 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyat Geçmişi

Emsan Alya 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Temel Özellikleri

Var
Paslanmaz Çelik

Emsan Alya 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Yemek Çatalı 12 Adet
• Yemek Kaşığı 12 Adet
• Yemek Bıçağı 12 Adet
• Tatlı Çatalı 12 Adet
• Tatlı Kaşığı 12 Adet
• Tatlı Bıçağı 12 Adet
• Çay/Kahve Kaşığı 12 Adet

Emsan Alya 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı İle En Çok Karşılaştırılan Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Emsan Alya 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.