Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Seri:
Yüzey Tipi:
Makinede Yıkanabilme:
Var
Malzeme Tipi:
Paslanmaz Çelik
Sap Tipi:
Sap Formu:

Emsan Side Lüks Kutulu 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı (84 Parça / Kutu) Fiyatları

Emsan Side 84 Parça Lüks Kutulu 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti

Satıcı: BALTACIOĞLU ZÜCCACİYE

5.524,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 5524.15
Emsan Side 84 Parça Lüks Kutulu Çatal Bıçak Kaşık Takımı Gümüş

Satıcı: efes-home

5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 5749.00
Emsan Side 84 Parça Lüks Kutulu 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti

Satıcı: Evcimo Home

6.346,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 6346.65
Emsan Side 84 Parça Lüks Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Seti

Satıcı: Evcimo Home

6.565,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 6565.50
Emsan Side 84 Parça Lüks Kutulu Çatal Bıçak Kaşık Takımı Gümüş

Satıcı: celikzuccaciye

7.198,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 7198.75
Emsan Side 84 Parça Lüks Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Seti

Satıcı: Vera Avm

7.295,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7305
Emsan Uzun Süreli Parlak Kullanım Side 84 Parça Lüks Kutulu 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti 304 Cr.ni. Paslanmaz Çelik - Platin

Satıcı: Real Shop

8.488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 8488.00
Emsan Side 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: Ersan Home

10.487,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 10487.10
Emsan Uzun Süreli Parlak Kullanım Side 84 Parça Lüks Kutulu 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti 304 Cr.ni. Paslanmaz Çelik + Mutfak Tartısı Hediyeli - Inox

Satıcı: BiTechnology

12.737,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 12737.50

Emsan Side Lüks Kutulu 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı (84 Parça / Kutu) Fiyat Geçmişi

Emsan Side Lüks Kutulu 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Ürün Ailesi

Emsan Side Lüks Kutulu 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı (84 Parça / Kutu) Temel Özellikleri

Seri:
Var
Paslanmaz Çelik
Sandık/Çanta:

Emsan Side Lüks Kutulu 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı (84 Parça / Kutu) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Yemek Çatalı 12 Adet
• Yemek Kaşığı 12 Adet
• Yemek Bıçağı 12 Adet
• Tatlı Çatalı 12 Adet
• Tatlı Kaşığı 12 Adet
• Tatlı Bıçağı 12 Adet
• Çay/Kahve Kaşığı 12 Adet

Emsan Side Lüks Kutulu 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı (84 Parça / Kutu) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.