Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Yüzey Tipi:
Malzeme Tipi:
Paslanmaz Çelik
Sap Tipi:
Sap Formu:

Lugga Nida 18 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Lugga Nida 6 Kişilik Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Takımı 18 Parça - Gümüş

Satıcı: tabakevi

784,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 784.00
Lugga Nida 6 Kişilik Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Takımı 18 Parça

Satıcı: tabakevi

849,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 849.66
Lugga Nida 6 Kişilik Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Takımı 18 Parça

Satıcı: tabakevi

861,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 871
Lugga Nida 6 Kişilik Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Takımı 18 Parça

Satıcı: Tabakevi

875,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 875.80
Lugga Nida 6 Kişilik Yemek Çatal Kaşık Bıçak Takımı 18 Parça - Gümüş

Satıcı: tabakevi

886,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 886.00
Lugga Nida 6 Kişilik Yemek Çatal Kaşık Bıçak Takımı 18 Parça

Satıcı: tabakevi

977,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 977.29
Lugga Nida 6 Kişilik Yemek Çatal Kaşık Bıçak Takımı 18 Parça

Satıcı: Tabakevi

1.007,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1007.40
Lugga Nida Scotch Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6 Kişilik 18 Parça

Satıcı: tabakevi

1.137,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 1147
Lugga Nida Scotch Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6 Kişilik 18 Parça 1.137,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 1147
Lugga Nida Scotch Yemek Çatal Kaşık Bıçak Takımı 18 Parça

Satıcı: tabakevi

1.231,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 1241
Lugga Nida Scotch 18 Parça Yemek Çatal Kaşık Bıçak Takımı 1.231,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 1241

Lugga Nida 18 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyat Geçmişi

Lugga Nida 18 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Temel Özellikleri

Paslanmaz Çelik

Lugga Nida 18 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Yemek Çatalı 6 Adet
• Yemek Kaşığı 6 Adet
• Yemek Bıçağı 6 Adet

Lugga Nida 18 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.