Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Yüzey Tipi:
Malzeme Tipi:
Paslanmaz Çelik
Sap Tipi:
Sap Formu:

Lugga Nida Gold 18 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Lugga Nida Gold Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6 Kişilik 18 Parça Gold

Satıcı: tabakevi

944,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 944.10
Lugga Nida Gold Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6 Kişilik 18 Parça - Altın

Satıcı: tabakevi

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 1049.00
Lugga Nida Gold Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6 Kişilik 18 Parça

Satıcı: tabakevi

1.131,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 1131.69
Lugga Nida Gold Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6 Kişilik 18 Parça

Satıcı: tabakevi

1.147,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 1157
Lugga Nida Gold Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6 Kişilik 18 Parça

Satıcı: Tabakevi

1.166,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1166.60
Lugga Nida Gold Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6 Kişilik 18 Parça 1.147,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 1157
Lugga Nida Gold Yemek Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6 Kişilik 18 Parça

Satıcı: tabakevi

1.286,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 1286.09
Lugga Nida Gold Yemek Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6 Kişilik 18 Parça

Satıcı: tabakevi

1.304,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 1314
Lugga Nida Gold Yemek Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6 Kişilik 18 Parça

Satıcı: Tabakevi

1.325,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1325.70
Lugga Nida 6 Kişilik 18 Parça Gold Çatal Kaşık Bıçak Takımı 1.304,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 1314

Lugga Nida Gold 18 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyat Geçmişi

Lugga Nida Gold 18 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Ürün Ailesi

Lugga Nida Gold 18 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Temel Özellikleri

Paslanmaz Çelik

Lugga Nida Gold 18 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Yemek Çatalı 6 Adet
• Yemek Kaşığı 6 Adet
• Yemek Bıçağı 6 Adet

Lugga Nida Gold 18 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.