Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Seri:
Yüzey Tipi:
Makinede Yıkanabilme:
Var
Malzeme Tipi:
Paslanmaz Çelik
Sap Tipi:
Sap Formu:

Nehir Deniz 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Nehir Deniz 84 Prç.çatal Kaşık Bıçak Seti - Kaşık Çatal Bıçak Takımı

Satıcı: Emrezüccaciye

5.355,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 5355.00
Nehir Deniz 84 Prç.çatal Kaşık Bıçak Seti - Kaşık Çatal Bıçak Takımı

Satıcı: Emrezüccaciye

5.355,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 5355.00
Nehir Deniz Sade 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Takımı

Satıcı: Elis Concept

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 5999.00
Nehir Deniz Sade 84 Parça Deri Kutulu ÇKB Takımı

Satıcı: emre züccaciye

6.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 6360.00
Nehir Deniz Sade 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Takımı 6.886,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6886.00
Nehir Deniz Sade 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Takımı

Satıcı: Burak Züccaciye

6.993,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7003
Deniz Sade 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: hergünuygun

7.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 7810
Nehir Deniz Sade 12 Kişilik 84 Parça Deri Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı - Option-1

Satıcı: OMRSSTORE

12.864,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 12864.08
Tech Butiq Nehir Deniz Sade 12 Kişilik 84 Parça Deri Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı - Option-1

Satıcı: TechbutiQ

12.864,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 12864.08

Nehir Deniz 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyat Geçmişi

Nehir Deniz 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Ürün Ailesi

Nehir Deniz 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Temel Özellikleri

Seri:
Var
Paslanmaz Çelik
Sandık/Çanta:

Nehir Deniz 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Yemek Çatalı 12 Adet
• Yemek Kaşığı 12 Adet
• Yemek Bıçağı 12 Adet
• Tatlı Çatalı 12 Adet
• Tatlı Kaşığı 12 Adet
• Tatlı Bıçağı 12 Adet
• Çay/Kahve Kaşığı 12 Adet

Nehir Deniz 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.