Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Seri:
Yüzey Tipi:
Malzeme Tipi:
Paslanmaz Çelik
Sap Tipi:
Sap Formu:
Sandık/Çanta:

Nehir Lalezar Altın Kutulu 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Nehir Lalezar Altın Sade 12 Kişilik 89 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: nehir

15.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 15189.00
Nehir Lalezar Altın 89 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: Tektava

15.616,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 15616.37
Nehir Lalezar Altın Sade 12 Kişilik 89 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: TEKTAVA

15.616,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 15616.90
Nehir Lalezar Altın Sade 12 Kişilik 89 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: Elis Concept

15.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 15750.00
Nehir Lalezar Altın Sade 89 Parça Kutulu Çatal Bıçak Set

Satıcı: Burakzüccaciye

16.649,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 16649.10
Nehir Lalezar Altın 89 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: Burak Züccaciye

16.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 16899.00
Nehir Lalezar Altın Sade 89 Parça Kutulu Çatal Bıçak Set 18.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 18299.00
Nehir Lalezar Altın Sade 89 Parça Kutulu Çatal Bıçak Set

Satıcı: Burak Züccaciye

18.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 18509
Nehir Lalezar Altın Saten 89 Parça Deri Kutulu Çatal Bıçak Kaşık Takımı

Satıcı: balaavm

20.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 20559
Nehir Lalezar Altın Saten 89 Parça Deri Kutulu Çatal Bıçak Kaşık Takımı

Satıcı: novaev

20.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 20559
Nehir Lalezar Titanyum Gold Full Altın Parlak 89 Parça Kutulu Çatal Bıçak Set 32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 32999.00
Nehir Lalezar Titanyum Gold Full Altın Parlak 89 Parça Kutulu Çatal Bıçak Set 32.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 33009

Nehir Lalezar Altın Kutulu 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyat Geçmişi

Nehir Lalezar Altın Kutulu 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Temel Özellikleri

Seri:
Paslanmaz Çelik

Nehir Lalezar Altın Kutulu 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Yemek Çatalı 12 Adet
• Yemek Kaşığı 12 Adet
• Yemek Bıçağı 12 Adet
• Tatlı Çatalı 12 Adet
• Tatlı Kaşığı 12 Adet
• Tatlı Bıçağı 12 Adet
• Çay/Kahve Kaşığı 12 Adet

Nehir Lalezar Altın Kutulu 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.